Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Do trzech razy sztuka mogą powiedzieć działacze Łazowianki Łazy którym dotychczas z trzech meczy sparingowych udało się rozegrać tylko jeden a przygotowania zaczęli stosunkowo wcześnie bo 7 stycznia dziś mamy ponad miesiąc przygotowań i mimo usilnych starań podopieczni Huberta Maciążka zagrali raz i przegrali z Zagłębiakiem Tucznawa dwa do trzech.

Łazowianka Łazy przygotowania do sezonu zaczęła siódmego stycznia natomiast dwanaście dni później rozegrała mecz sparingowy z Zagłębiakiem Tucznawa przegrywając dwa do trzech na termin 26 stycznia nie udało się  znaleźć wyrwała który miałby ten termin wolny. Kolejny mecz planowany był z Porębą jednak tu doszło do nieporozumienia bowiem jak się okazało Poręba na 2 lutego miała już zaplanowany sparing z Strażakiem Przybysławice który się odbył w którym Strażak wygrał pięć do trzech. Termin numer cztery i trzeci potencjalny rywal LZS Mrzygłód. Tu już wyglądało, że sparing dojdzie wreszcie do skutku bo limit pecha miał się już wyczerpać jednak niestety okazało się inaczej. W dniu meczu kilka godzin przed trener klubu poinformował, że nagle zawodnicy nie dadzą rady pojawić się choćby w dziesięciu. Bo przecież Kolejarz mógłby zawodnika, dwóch lub trzech pożyczyć tak aby rozegrać przedmiotowy mecz. Niestety nagle wypadło tylu zawodników, że się klub nie zebrał i odbyła się gra wewnętrzna. 11 lutego o 19:30 w Będzinie Łazowianka Łazy zagra wreszcie upragniony sparing rywalem będzie Klub Sportowy Gminy Psary.  

Apelując o zdrowy rozsądek wszystkich zainteresowanych piłką kopaną, jeśli już umawiamy się na mecz sparingowy to wywiązujmy się z umówionego terminu bowiem marnujemy cenny czas innych. Bo mało prawdopodobne jest, że klub który się umawia danego dnia nagle z kadry zawodników nie zostaje nawet ośmiu zawodników, żeby wywiązać się z umówionego sparingu.

 

 
07.01

14.03 A [W]KP Preczów
 19.01 Zagłębie Tucznawa 2:3
 02.02 MKS Poręba
 08.02 LZS Mrzygłód
 12.02 Klub Sportowy Gminy Psary
 15.02 LTS Wierbka
 22.02 Źródło Kromołów
 01.03 Sparta Szczekociny
 08.03 LTS Wierbka

                                           

 

źródło: własne
foto: własneSPARINGI
Niedziela, 23 lutego
15:00 Skalniak Kroczyce - Jednośc Strzyżowice
15:00 KS Preczów - LTS Wierbka
Sobota, 22 lutego
09:00 Warta Zawiercie - Górnik Wojkowice
16:00 Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
18:00 Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów
15:00 Sparta Szczekoiny - Jura Niegowa
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
18:00 Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna
12:00 Ruch Radzionków - Unia Krapkowice
11:00 AKS Mikołów - Kuźnia Ustroń
16:00 Przemsza Siewierz -Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18:00 Polonia Poraj - Omega Kleszczów
17:00 Raków II Częstochowa - Górnik Zabrze U18
19:00 Sarmacja Będzin - LKS Rajsko
11:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica
15:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Siemianowiczanka
17:00 Gwarek Ornontowice - Odra Wodzisław Śl.
18:00 Slavia Ruda Śląska - Bronowianka Kraków
16:00 Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy
18:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
więcej...

FutbolJuraTV