Na pewno byliśmy zaskoczeni że z taką łatwością udało nam się strzelić bramki Warcie. Można powiedzieć że przeciwnik został w szatni przez pierwsze 20 minut - powiedział obrońca Polonii Poraj Michał Zębik.

20 minut i prowadzicie 4:0 chyba sami byliście zaskoczenie z jaką łatwością strzelacie bramki, chyba na przeszło Panu przez myśl nawet że taki wynik może widnieć na tablicy wyników zaledwie po niecałych 20 minutach  a patrząc na wyniki Warty Zawiercie goli nie traciła dużo?
Mecz bardzo dobrze się dla Nas ułożył od samego początku, udało nam się strzelić szybko bramkę, później kolejne. Na pewno byliśmy zaskoczeni że z taką łatwością udało nam się je strzelić. Można powiedzieć że przeciwnik został w szatni przez pierwsze 20 minut.

Po 20 minutach mecz się wyrównał a nawet daliście dojść do głosu Warcie  Zawiercie która zdobyła dwie bramki, rywal po nokaucie podniósł się z desek?
Straciliśmy bramkę w 1 połowie na 4-1 w sposób który nie powinniśmy stracić, ale trzeba przyznać ze w żaden sposób nie wpłynęło to na Nas negatywnie. W drugiej połowie natomiast za bardzo skupiliśmy się jedynie na obronie wyniku przez co bardzo nisko się cofnęliśmy i straciliśmy drugą bramkę.

Polonia
Polonia rozbiła Wartę w 20 minut

Z miejsca w środku tabeli na koniec rundy nie do końca możecie być zadowoleni?
Myślę że patrząc na Nasz początek sezonu nikt nie spodziewał się że po 1 rundzie będziemy na 8 miejscu. Nie jest to dla Nas jakiś sukces ale patrząc z perspektywy całej rundy możemy być zadowoleni z tego miejsca

Teraz okres roztrenowania a później przerwa. Będzie Panu brakowało do stycznia rytmu meczowego i treningów?
Trenujemy do końca listopada później mamy około półtora miesiąca wolnego. Na pewno trochę będzie brakować treningów i rywalizacji ale odpoczynek się przyda żeby "naładować baterie" na następną rundę

źródło: własne