W 4 grupie katowicko-sosnowieckiej ligi okręgowej drużyna Tęczy Błędów zajęła 4 miejsce. W 17 spotkaniach Tęcza zdobyła 35 punktów. Bilans bramkowy wynosi 37 bramek zdobytych i 22 straconych. Rundę jesienną podsumowuje trener Mariusz Grząba (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

W czwartej grupie katowicko-sosnowieckiej Ligi Okręgowej drużyna Tęczy Błędów zajęła 4 miejsce. W 17 spotkaniach Tęcza zdobyła 35 punktów. Bilans bramkowy wynosi 37 bramek zdobytych i 22 straconych. Rundę jesienną to już przeszłość teraz podopieczni Mariusza Grząby rozpoczęli przygotowania do rundy rewanżowej do której będą trenować trzy razy w tygodniu plus czwarty dzień to sparing.

Piłkarze Tęczy Błędów tydzień treningów mają  za sobą w zasadzie głównie były to testy i badania zawodników. Na pierwszych zajęciach pojawiło się pięciu nowych zawodników. Docelowo drużyna ma być wzmocniona trzema-czterema zawodnikami którzy mają być wzmocnieniem chociaż jak zawsze wszystko boisko zweryfikuje. Podopieczni Mariusza Grząby będą trenować trzy razy w tygodniu plus czwarty dzień to sparingi. Docelowo kadra Tęczy Błędów w rundzie wiosennej ma liczyć 20 zawodników.

źródło: własne
foto: Facebook Tęcza Błędów

FutbolJuraTV