Mecz Piliczanki w Miechowie z lokalną Pogonią w ramach Pucharu Polski Podokręg Olkusz, w  pojedynku sporo walki. Dawid Kantor ratuje gości przed bramką do szatni. 67 minuta  Bartek Janicki po rożnym głową 1-0 dla Plilczan. Po 95 minutach walki gwizdek na stadionie w Miechowie wybrzmiał po raz ostatni "Żółto-czarni" meldują się w trzeciej rundzie.

28 lipca 2020, 18:00 - Miechów (Konopnickiej 14)
POGOŃ MIECHÓW 0:1 PILICZANKA PILICA
Bartłomiej Janicki 67

PILICZANKA: Kantor- Węglarz, Janicki, Kalamat- Król, Gałecki(46' Kucharski)- Głąb, Kowalczyk(46' Słowikowski)- Karpierz, Zalewski(46' Charles) – Bilnik(46'Musialski) Żółte kartki: Świtała, Banasiewicz- Musialski, Charles (https://gmlkspiliczanka.futbolowo.pl)

W pierwszej połowie pilicka młodzież wytrzymała presję zagrała na "zero z tyłu". W drugiej ustąpiła miejsca doświadczeniu. Poczwórna zmiana w przerwie ożywiła grę. Gospodarze swoją oparli na "długiej piłce", sporadycznie strasząc Kantora.

źródło: własne