niedziela, 15 grudzień 2019

Cóż, kończymy rundę porażką z Podlesiąnką Katowice, ale ten mecz nie może przykryć dobrej rundy naszej drużyny - powiedział trener Tęczy Błędów Mariusz Grząba po remisie ze Szczakowianką Jaworzno.

Ten mecz przegraliśmy w pierwszej połowie, a w zasadzie w pierwszych 30 minutach, gdzie mieliśmy przy stanie 0:0 dwie sytuacje 100 procentowe, które powinny się zakończyć bramkami dla nas i na pewno mecz potoczyłby się w innym kierunku. A tak popełniamy dwa błędy indywidualne, które kosztują nas 2 bramki. Druga połowa to mądra gra Podlesianki, która grała to co najbardziej lubi, czyli atak szybki.

Arkadiusz KUCAB: Nie jesteśmy w stanie
utrzymać drużyny w tej klasie...

My ciężko mieliśmy, aby się podnieść po 2 gongach w 1 połowie i zasłużenie przegrywamy ten mecz. Gratuluję gospodarzom zwycięstwa, przyłączam się też do życzeń dla trenera gospodarzy i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Kończymy rundę na 4 miejscu w tabeli, brakło nam punktu, aby skończyć rundę na pozycji wicelidera, bo Szczakowianka zasłużenie jest liderem i nie wierzę, aby któraś z drużyn mogłaby im zagrozić. Na pewno mecze z teoretycznie słabszymi drużynami jak: Lipiny, Imielin, MK Katowice, w których straciliśmy punkty zaważyły na tym, że przewaga Szczakowianki nad naszą drużyną jest tak duża - powiedział po ostatnim meczu ligowym w tym roku  Mariusz Grząba trener Tęczy Błędów.

Na pewno każdy w klubie przed sezonem taką zdobycz punktową brałby w ciemno, ale ja zawsze staram się grać o te najwyższe cele i ten cel, który sobie założyłem został zrealizowany, za co ogromne brawa należą się chłopakom, którzy potwierdzili na boisku, że moje wybory personalne w krótkim czasie były trafione. Oczywiście dziękuję także zarządowi za zaufanie i za to, że drużyna mogła się skupić tylko na treningu, meczach, a nie mieć w głowie tego, że ktoś im coś obieca i się nie wywiąże, a jak wiemy w jednym z klubów w naszej grupie taka sytuacja miała miejsce i szacunek dla tych chłopakowi, że mimo tego, że przelewy szły przez "Kajmany" zdecydowali się dograć rundę do końca dla siebie i kibiców - dodał trener Tęczy Błędów.

źródło: Lokalnapilka.pl