wtorek, 12 listopad 2019

Zacznę od gratulacji dla moich chłopaków. Taką drużynę chciałbym zawsze oglądać. Było wszystko, jakość piłkarska, serce,zaangażowanie,perfekcyjne wykonywanie założeń taktycznych na ten mecz - powiedział trener Tęczy Błędów Mariusz Grząba po remisie ze Szczakowianką Jaworzno.

Bardzo chcieliśmy ten mecz wygrać i brakło nam bardzo niewiele aby tak się stało. Do 43 min graliśmy bardzo dobry mecz zasłużenie prowadząc 2:0,mając jeszcze sytuacje na podwyższenie wyniku. Niestety czerwona kartka Olka Głowy odmieniła mecz i musieliśmy zmienić nasze ustawienie.  Jestem pewny ze jakbyśmy grali w 11 ten mecz zakończył by się naszym zwycięstwem. Żeby było jasne nie mam pretensji do Olka i drużyna także bo takie sytuacje się zdarzają i na pewno będzie to dla Olka cenna lekcja. Na pewno chciał dobrze bo do 43 min rozgrywał tak jak i cała drużyna bardzo dobry mecz. Mieliśmy plan na ten mecz i drużyna go realizowała. Wiedzieliśmy że 2 połowa meczu będzie inna my grając w 10 będziemy cierpieć i będzie bardzo ciężko dowieźć korzystny wynik do końca. Niestety ostatnio prześladuje nas pech i tak też się stało w tym meczu gdzie na 2 minuty przed końcem tracimy wyrównującą bramkę.  Wiem ile wysiłku kosztował ten mecz chłopaków dlatego po meczu powiedziałem im że dla mnie są zwycięzcami. Nie zaksięgowaliśmy trzy punkty które było celem przed meczem, ale zrobiliśmy wszystko aby tak się stało i myślę że nikt z obecnych kibiców na stadionie się nie nudził - powiedział po zremisowanym meczu ze Szczakowianką Jaworzno Mariusz Grząba trener Tęczy Błędów.

Uważam że mecz był na wysokim poziomie,spotkały się dwie drużyny grające w piłkę i to było widać na boisku. Nie było przypadków, kopania piłki byle dalej do przodu. Na pewno drużyna Szczakowianki nie była w tym sezonie tak przyparta do muru i musiała walczyć do ostatnich minut o uratowanie punktu i za to szacunek dla mojej drużyny. Gratuluję Pawłowi Cygnarowi, że stworzył jak na warunki ligi okręgowej tak mocną drużynę która jest głównym faworytem do awansu i tylko jakieś fatum mogłoby im ten awans zabrać mimo tylu meczy ile zostało do rozegrania. My teraz przygotowujemy się do meczu na Piaskach i jedziemy rozegrać kolejny dobry mecz. - dodał trener Tęczy Błędów.

źródło&foto: Facebook Tęcza Błędów