Źródło Kromołów pokonało w niedzielnym wyjazdowym spotkaniu rezerwy Zagłębia Sosnowiec, dwie bramki w tym spotkaniu zdobył Michał Sołtysik który pierwszy raz po kontuzji rozegrał całe spotkanie a w tym pojedynku dwukrotnie wyprowadzał Źródło Kromołów na prowadzenie.

Rezerwy Zagłębia były stawie w roli faworyta w tym meczu jak udało Wam się ich zaskoczyć?
Patrząc na tabele to na pewno byli faworytem ale My musimy dać z siebie w każdym meczu 120% bo sytuacja w tabeli  nie wygląda dla Nas kolorowo,i tak też było w tym meczu.

Wynik 2:1 dla Was a jak wyglądało to na boisku? Wy byliście drużyna dominującą ? Kto miał więcej  okazji do strzelenia bramek ?
Mecz był wyrównany, Zagłębie  jak i Źródło  miało w tym meczu swoje sytuację ale to My strzeliliśmy ta jedna bramkę więcej od przeciwnika i z tego się cieszymy.

Przy pierwszej bramce planowałeś w taki sposób uderzyć ? A przy rzucie wolnym zaskoczyć bramkarza Zagłębia?
Jeśli mam być szczery  to przy pierwszej  i drugiej  bramce chciałem tak strzelić  i się udało co mnie bardzo cieszy  bo był to mój pierwszy cały mecz po kontuzji.

Wygrana przybliża do wyznaczonego celu utrzymania?
Zwycięstwo w tym meczu było bardzo ważne pod względem utrzymania  i mam nadzieję że podtrzymamy to w następnych  meczach bo stać ta drużynę na to.

 źródło: własne
foto: zaglebie.eu

FutbolJuraTV