Boisko w Kromołowie jest atutem Źródła dlatego ze jest dość male i łatwo jest dojść do stałego fragmentu gry z których mogą mieć sytuacje nawet wrzucając rzut z autu na wysokości pola karnego wygląda to jak rzut rożny - powiedział po meczu ze Źródłem Kromołów obrońca Szczakowianki Jaworzno Dawid Wadas.

Wybierając się do Kromołowa na mecz ze Źródłem wiedzieliście, że to trudny teren a obiekt Źródła jest ich atutem?
Przyjeżdżając do Kromołowa byliśmy świadomi tego, że pomimo ilości punktów które zdobyli u siebie są mocni bo po mimo porażek wyniki były na styku.

Wynik 6:1 poszedł w świat można wywnioskować, że na boisku dominowała Szczakowianką? Czy było też widać na boisku, Waszą dominację?
Boisko jest ich atutem dlatego ze jest dość male i łatwo jest dojść do stałego fragmentu gry z których mogą mieć sytuacje nawet wrzucając rzut z autu na wysokości pola karnego wygląda to jak rzut rożny. Graliśmy swoja piłkę w pierwszej połowie i zamknęliśmy mecz a druga polowa to po prostu szanować wynik grac piłka i dowieść wynik do końca .

Paweł Cygnar i Marcin Samrzyński to kluczowi zawodnicy bez nich ciężko byłoby o pierwsze miejsce?
Na pewno są to doświadczeni oraz kluczowi zawodnicy ograni na wyższych poziomach ligowych, ale pamiętać trzeba również o takich zawodnikach jak Bartek Chwalibogowski czy Grzegorz Fonfara bo dają jakość drużynie a tak ogólnie stworzył się monolit można powiedzieć rodzina i każdy jest bardzo ważną częścią drużyny.

Cel w tym sezonie to pierwsze miejsce? Czy na tym etapie rozgrywek jesteście zadowolenie z ze zdobyczy punktowej?
Tak chcemy awansować bo gra się zawsze o najwyższe cele .. myślę ze szkoda meczu z Podlesianką, ale taki jest sport .. wszystko w naszych rekach bo prowadzimy w tabeli.

W których drużynach upatrujecie największych rywali do walki o awans?
Myślę że Podlesianka i Tęcza Błędow również będą walczyć .. ale mam nadzieje że już do ostatniej kolejki będziemy prowadzić w tabeli bo zasługujemy na to. Patrząc na nasza grę.

źródło: własne
foto: Szczakowianka.pl

FutbolJuraTV