poniedziałek, 21 październik 2019

Drużyna z Dąbrowy Górniczej nie zasługuje żeby znajdować się na dole tabeli, ich gra nie wskazuje na ilość punków które udało im się zdobyć po 8 kolejkach - powiedział po wygranym meczu 3:0 z Zagłębiem Dąbrowa Górnicza trener MKS Poręba Damien Kot.

W ostatnim meczu podjęliśmy na własnym stadionie Zagłębie Dąbrowa Górnicza. Zagłębie przyjechało do nas z dorobkiem 4 punktów i na nasze szczęście z taką samą ilością punktów ich odprawiliśmy. Drużyna z Dąbrowy Górniczej nie zasługuje żeby znajdować się na dole tabeli, ich gra nie wskazuje na ilość punków które udało im się zdobyć po 8 kolejkach. W tym meczu pierwszym trafieniem, wręcz widowiskowym może poszczycić się Damian Kocot. Niestety po tej bramce na chwilę straciliśmy kontrolę nad meczem. Nie potrafiliśmy jak dotychczas stworzyć sobie dogodnych okazji do strzału - powiedział trener MKS Poręba.

Sytuacja uległa zmianie kiedy pod bramką przeciwnika Łukasz Zamora wykonywał aut, piłka spadła na głowę obrońcy Zagłębia, który skierował ją do swojej bramki. Bramkarz próbował ratować sytuację, jednak nieskutecznie. Poręba chwyciła wiatr w żagle i trzecią bramkę dorzucił Tomasz Bielawski, który zaraz po wejściu zapisał się na łamach spotkania. Chciałbym pochwalić moją drużynę za determinację i zaangażowanie w tym meczu. Bardzo przyjemne jest uczucie ducha zespołu, jakie towarzyszy mi od czasu dołączenia do klubu. Wierzę że jako drużyna w dalszym ciągu będziemy się rozwijać i osiągać dobre wyniki zakończył Damian Kot.

MATCHDAY

19 października, 15:00
Gwarek T.G 3:0 Rekord B.B
ROW 1964 Rybnik 0:2 Ruch Chorzów
Polonia Bytom 4:0 Lechia Zielona Góra
Warta Zawiercie 0:2 Unia Kosztowy.
Spójnia Osiek 2:2 Piliczanka
Źródło Kromołów 0:3 Górnik Wojkowice
Łazowianka Łazy 2:3 CKS Czeladź
Skalniak Kroczyce 3:3 KS Giebło
KS Preczów 2:1 MKS Poręba
20 października, 15:00
Sparta - Jura Niegowa [14:30]
Trzy Korony - LTS Wierbka
JSPW Zawiercie - Niegowoniczki 2018
Górnik II Wojkowice - Łazowianka II
Piliczanka II Pilica - Hetman Dłużec
Kwaśniów Górny - LTS II Wierbka [13:00]


 

FutbolJuraTV

Bądź na bieżąco i subskrybuj nasz kanał

Oglądaj najciekawsze video z naszego regionu.
Mecze, skróty braki najciekawsze sytuacje oraz przed wszystkim gole!!!