Zdecydowanie naszym pierwszym celem jest utrzymanie. Źródła Kromołów zdecydowanie nie lekceważymy. Sparingi to test mecz, jego wynik nie jest najważniejszy dla tego nie oceniamy drużyny pod tym kątem - powiedział Kamil Opoka zawodnik Ostoi Żelisławice.

Proszę o podsumowanie przygotowań do nowego sezonu?
Przygotowania do sezonu w ostatnich tygodniach były bardzo intensywne, sparingi przeplatane ciężkimi treningami , mamy nadzieję że z każdym meczem ligowym będzie to procentowało.

Wasza kadra zmieni się znacznie, czy będzie to raczej drobna kosmetyka?.
Zdecydowanie kosmetyczne zmiany, wszyscy zostali a kadrę uzupełniliśmy trzema zawodnikami .

Jaka będzie w tym sezonie kolejność pierwszej trójki?
W grupie sosnowieckiej:
Tęcza Błędów
Zagłębie
Cyklon
Ewentualnie jeszcze Ostoja może namieszać .

Jaki będzie Wasz cel w nowym sezonie w nowym podziale okręgówki?
Zdecydowanie naszym pierwszym celem jest utrzymanie.

Czy któryś z mniejszych klubów może zamieszać w lidze, jak w poprzednim dwa sezony temu Drama Zbrosławice?
Moim zdaniem Błękitni Sarnów, bardzo solidna drużyna może sporo namieszać i oczywiście Ostoja.

Które drużyny spadną z okręgówki?
Jeżeli chodzi o nominowanie do spadku to jest zdecydowanie za wcześnie , mam nadzieję że będzie liga wyrównana i będziemy czekali do ostatniej kolejki .

Źródło Kromołów dobrze znana Wam drużyna pierwszy rywal pierwszy mecz ważny, żeby dobrze zacząć zwłaszcza przed przed własną publicznością?
Kromołów jest nam znany doskonale i oczywiście ich As Bogdan serdecznie pozdrawiam. Zdecydowanie chcemy dobrze wejść w ten sezon.

Źródło broniło się przed spadkiem w poprzednim sezonie, sparingi przeplatało wygrane z porażkami mimo tego nie można jej lekceważyć?
Zdecydowanie nie lekceważymy. Sparingi to test mecz, jego wynik nie jest najważniejszy dla tego nie oceniamy drużyny pod tym kątem. Na pewno będą faworytami na papierze, ale postaramy się udowodnić w meczu że jest inaczej .

źródło: własne
foto:
Facebook

FutbolJuraTV