Jeśli z jakiegoś względu awansują dwie drużyny to ten awans będzie smakował gorzej ponieważ zawsze lepiej wygrywać na murawie a nie przy tzw. zielonym stoliku - powiedział zawodnik LKS Goczałkowice Zdrój Dawid Ogrocki.

#81DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Podstawowe pytanie, jak zdrówko w czasie epidemii?
Zdrowie w porządku.

Co słychać w miejscu gdzie mieszkasz, jak sytuacja epidemiczna?
Mieszkam zdała od zgiełku dlatego sytuacja epidemiczny nie dotknęła mnie osobiście lecz traktuje ja poważnie i stosuje się do wszystkich zaleceń.

Gdzie szukałeś świeżego powietrza w ostatnich tygodniach?
Tak jak wspomniałem mieszkam na wsi dlatego o świeże powietrze było łatwiej, a co za tym idzie cały czas pozostawałem w treningu.

Wznowiliście już treningi?
Treningi wznowiliśmy dwa tygodnie temu w małych grupach. Pierwsze zajęcia przyniosły każdemu dużo frajdy po tak długiej rozłące z piłka.

Czy cieszy Cię forma rozstrzygnięcia obecnego sezonu, jak widzisz rozstrzygnięcie awansu między Wami a Szombierkami Bytom?
Sprawa awansu jest otwarta. Bardzo cieszę się ze zostanie ona rozstrzygnięta w sportowej rywalizacji. Jeden mecz sprawia ze o wyniku zdecyduje dyspozycja dnia, lepsza odporność na stres.

Szombierki Bytom sprawiły niespodziankę?
Szombierki Bytom to zasłużony klub w Polskiej piłce dlatego będzie to bardzo wyrównane spotkanie jeśli do niego dojdzie.

Jeden mecz baraż o awans to dobry pomysł? Nie lepiej byłoby aby obie ekipy zagrały w III Lidze?
Jeśli z jakiegoś względu awansują dwie drużyny to ten awans będzie smakował gorzej ponieważ zawsze lepiej wygrywać na murawie a nie przy tzw. zielonym stoliku.

Nie żyje wychowanek MKS Poręba miał 21 lat...


Udało Ci się już kiedyś awansować czy doznać goryczy spadku? Jeśli tak było to kiedy i , jaka drużyną?
Co do awansów to tak zaliczyłem już zwycięski mecz barażowy w barwach Rekordu Bielsko Biała. Wygraliśmy wtedy po rzutach karnych z Górnikiem Piaski i awansowaliśmy do trzeciej ligi. Spadek również się przytrafił z Nadwiślanem Góra w jego trzecim sezonie w drugiej lidze, tyle ze zdecydowały o nim sprawy organizacyjne klubu.

Swego czasu z grających lig piłkarskich zostały Tadżykistan, Nikaragua oraz Białoruś czy zdarzyło Ci się oglądać z którąś w wymienionych lig?
Jeśli chodzi o oglądanie tv w czasach społecznej kwarantanny to bardziej skupiłem się z żona na serialach i właśnie dom z papieru pochłaniał nasz wieczorny czas.


Serial Dom z papieru oglądałeś? Jeśli tak to czy podobał Ci się 4 sezon? Jeśli nie to czy słyszałeś o takiej produkcji i czy masz zamiar go obejrzeć?
Sezon czwarty jeszcze bardziej zaciekawił dlatego z przyjemnością oglądałbym kolejny.


Myśli że wrócimy na boisko w sezonie 2019/2020? Kiedy w ogóle wrócimy?
Co do postanowień, nie jestem od tego, tak jak zdecydował związek tak będzie i lepiej zawsze grać niż siedzieć w domu i czekać na rozstrzygnięcia.

źródło: własne
foto:
Facebook LKS Goczałkowice Zdrój

  .  

FutbolJuraTV