Forma rozstrzygnięcia obecnego sezonu została to narzucone odgórnie i trzeba to uszanować. W jakiej formie by to było rozstrzygnięte miało by to zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników - powiedział bramkarz Ostoi Żelisławice Jakub Surowiec.

#74DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Podstawowe pytanie, jak zdrówko?
Dziękuję bardzo dobrze.

Co słychać w miejscu gdzie mieszkasz, jak sytuacja epidemiczna?
Myślę że nie jest źle, wiadomo każdy na siebie uważa, ale nie ma jakiejś większej paniki.

Gdzie szukałeś świeżego powietrza w ostatnich tygodniach?
Jak pogoda dopisuje to rowerek, jak mniej przychylną to biegi w parku czy lesie, ale też mam możliwość odpocząć na swojej działce i spotkać się z kolegami z którymi się biegało za piłka i trochę powspominać stare czasy.

Słyszałeś o teorii, że po pandemii będą dwie opcje: duży przyrost naturalny albo więcej rozwodów?
Wolałbym pierwsza opcje bo druga dla nikogo nie jest miłym przeżyciem.

Jak podchodzisz do tego zamieszania w kraju?
Staram się w miarę możliwości żyć normalnie ale wiadomo są jakieś obostrzenia i trzeba się do nich stosować czy nam się to podoba czy nie.

Wznowiliście już treningi?
Każdy dostał rozpiskę indywidualną i stara się ją realizować, na razie na zorganizowane treningi trzeba będzie poczekać aż to wszystko się uspokoi.

Czy cieszy Cię forma rozstrzygnięcia obecnego sezonu?
Zostało to narzucone odgórnie i trzeba to uszanować. W jakiej formie by to było rozstrzygnięte miało by to zarówno swoich zwolenników jak i przeciwników.

U
dało Ci się już kiedyś awansować czy doznać goryczy spadku? Jeśli tak było to kiedy i , jaka drużyną?
Pierwszy raz awansować udało mi się z Cyklonem Rogoźnik którego jestem wychowankiem z B klasy do A, byłem wtedy młodym chłopakiem, później z Wojkowicami do 4 ligi, z Piastem Ożarowice z A klasy do Okręgówki i jeszcze raz z Wojkowicami z A klasy do Okręgówki w których latach to było to za bardzo nie pamiętam bo trochę tych lat na boisku spędziłem. Chciałbym jeszcze nadmienić ze były to niezapomniane chwile i będą one mi towarzyszyć do końca życia. Może jeszcze na koniec uda się awansować z Ostoją życzył bym sobie tego. Goryczy spadku nie zaznałem i się z tego cieszę bo to nic przyjemnego.

Ostoja sprawiła niespodziankę?
Myślę że jest tam grupa fajnych chłopaków którzy potrafią grać w piłkę. Z tego co udało mi się dowiedzieć na obecną chwilę to kwestia awansów w A klasie nie jest jeszcze rozstrzygnięta tak że kto wie...

Serial Dom z papieru oglądałeś? Jeśli tak to czy podobał Ci się 4 sezon? Jeśli nie to czy słyszałeś o takiej produkcji i czy masz zamiar go obejrzeć?
Jestem w trakcie oglądania, aktualnie drugi sezon, naprawdę polecam.
 
Jak myślisz kiedy wrócimy na boisko z nową kampanią 2020/2021?
Myślę że trzeba będzie poczekać do sierpnia i oby się to udał.

Sezon nie  został dograny czy słusznie ? Osobiście którą opcje jego rozstrzygnie byś wybrał: a) anulowanie sezonu b) uznanie sezonu na aktualny stan, z z awansami i spadkami c) uznanie sezonu na aktualny stan tylko z awansami. I dlaczego właśnie taki wybór dokonałeś ?
Uważam że sezon powinien być anulowany, jeżeli rywalizacja nie rozstrzygnęła się na boisku to awanse a tym bardziej spadki mijają się z celem.

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV