W tym sezonie już nie wrócimy na boisko, byłoby to zbyt ryzykowne. Mam nadzieję że zaczniemy grać znowu w sierpniu - powiedział pomocnik Adam Baran RKS Grodziec.

    #49DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Podstawowe pytanie, jak zdrówko w czasie epidemii?
Dziękuję ze zdrowiem wszystko okej. Od ponad miesiąca jestem uziemiony w domu i unikam wyjść jak ognia, pełna profilaktyka.

Od zakończenia okresu przygotowawczego już upłynęło trochę czasu gdyby dziś sezon został wznowiony to bez problemu pojawiasz się na boisku gotowy do gry, całe 90 minut dasz radę zagrać?  
Staram się utrzymywać w dobrej formie natomiast na pewno nie jest to to samo co treningi w klubie. Na moje szczęście mam możliwość korzystania z dużego ogrodu i przydomowej prowizorycznej siłowni ale 90 minut to jak na początek po tak długim rozbratem z piłką było by nie lada wyzwaniem.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
...A wszystko jak kamień w wodę. Szkoda okresu przygotowawczego, ale teraz priorytetem jest zdrowie.

Trening indywidualny w miejscu zamieszkania?
Ruszam się w miarę możliwości jak już wcześniej wspominałem. Nie umiałbym usiedzieć na czterech literach.

Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
Poznajemy się lepiej z żoną..i nadrabiamy zaległości remontowe i ogrodowe. Zdecydowanie bardziej brakuje piłki na żywo. Pograłoby się.

Jaki film/książkę by Pan polecił na ten czas bez futbolu?
Lubię czytać różne publikację, nowinki ze świata nauki, grzebać po Internecie i jak najmniej czytać sponsorowane artykuły które zakłamują rzeczywistość. Ciekawią mnie teorie spiskowe zdecydowanie też literatura dokształcająca w fachu trenera.

Serial Dom z papieru oglądałeś? Jeśli tak to czy podobał Ci się 4 sezon? Jeśli nie to czy słyszałeś o takiej produkcji i czy masz zamiar go obejrzeć?
Serial znam ale bardziej przemawia do mnie fantastyka np. Stranger Things. Tak, kiedyś przeznaczę dzień na Dom z Papieru.

Myśli że wrócimy na boisko w sezonie 2019/2020? Kiedy w ogóle wrócimy?
Jestem przekonany że w tym sezonie już nie wrócimy na boisko, byłoby to zbyt ryzykowne. Mam nadzieję że zaczniemy grać znowu w sierpniu.

Gdyby sezon nie został dograny jaką opcje jego rozstrzygnie byś wybrał: a) anulowanie sezonu b) uznanie sezonu na aktualny stan, z z awansami i spadkami c) uznanie sezonu na aktualny stan tylko z awansami. I dlaczego właśnie taki wybór dokonałeś ?
Nie ma tutaj złotego środka. Każdy wybór niesie swoje konsekwencje. Zaznaczę jeszcze raz że najważniejsze jest w tej chwili zdrowie i na tym powinniśmy się skupić.

źródło: własne
foto:
Facebook

FutbolJuraTV