Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli możliwość wyjścia na boisko w tej rundzie choć twierdze że ligi już nie wznowimy - powiedział zawodnik MKS Myszków Tomasz Zdanowski.

  #ZostańWDomu

Jak Twoje samopoczucie?
Ogólnie na samopoczucie nie mogę narzekać choć obecna sytuacja przytłacza w pewien sposób każdego z nas i ja też odczuwam skutki siedzenia w domu i niepewności w całej tej sytuacji...

Jak spędzasz czas podczas tej kwarantanny?
Póki można było spokojnie wyjść z domu, poruszać się trochę to właśnie to robiłem. Zresztą dostaliśmy rozpiski i z tego co wiem każdy ją realizował. Teraz praktycznie cały czas spędzam w domu, gdyż również pracuje w systemie home office...brakuje wyjścia do ludzi, ale z drugiej strony ta sytuacja pozwala mi spędzać dużo czasu z moim trzy miesięcznym synkiem, więc jeśli można mówić o plusach tej sytuacji to właśnie to jest na duży plus.

Czy widzisz jakieś szanse na powrót do treningów w najbliższych tygodniach ?
Ciężko mówić o szansach na powrót do trenowania, gdyż sytuacja z covid-19 u nas w Polsce jeszcze się rozwija i ciężko cokolwiek zaplanować. Mam nadzieję, że jeszcze będziemy mieli możliwość wyjścia na boisko w tej rundzie choć twierdze że ligi już nie wznowimy..

Jeśli nie uda się wznowić treningów jakie powinno być zakończenie rozgrywek? Awanse bez spadków, anulowanie rundy?
Gdy to się stanie, może nie jest to zbyt popularne co powiem, to uważam że ligi powinny utrzymać status quo. Kto ma awansować niech awansuje, kto spadać z ligi niech spada. Każdy miał ta samą ilość meczy do rozegrania i tabela oddaje faktyczny stan rzeczy. Oczywiście to tylko moje zdanie, a jak będzie zobaczymy... Mam nadzieję, że na jesień kibice zobaczą Nas rywalizujących w wyższej lidze, bo uważam że tam jest miejsce MKS-u. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam na nasze mecze przy Pułaskiego !!!

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV