Każdy wie ten co trenuje czy tam jeszcze coś kopie w tą piłkę i dochodzi praca do tego wiec czasu tyle dla rodzimy nie ma co by się chciało żeby był - powiedział Patryk Taraszkowski obrońca Unii Ząbkowice.

  #ZostańWDomu

Podstawowe pytanie, jak zdrówko w czasie epidemii?
Zdrówko jak na razie w porządku nie narzekam.

Proszę o podsumowanie okresu przygotowawczego?
Okres przygotowawczy myślę ze przeprowadziliśmy bardzo dobrze frekwencja zawsze była duża, a co do sparingów rozegraliśmy pięć sparingów z lepszymi drużynami wynik się nie liczy ważne ze jednostka jest dobrze przepracowana i to nas cieszy.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
No po okresie przygotowawczym już każdy nie mógł się doczekać pierwszego ligowego meczu wyszło jak wyszło ale moim zdaniem bardzo dobra decyzja z tym zawieszeniem meczy, treningów bo z tą epidemią nie ma co żartować i ryzykować zdrowie zawodników bo to jest najważniejsze.

Trzy warianty zakończenia rozgrywek


Trenujecie ? Czy masz rozpisany trening indywidualny?
Chłopaki wiedza, że nie ma gdzie trenować i sami trenują w domach bo zdają sobie sprawę z tego, że trzeba coś robić bo jakby doszło do tego że rozgrywki wrócą to będzie trzeba wszystko od nowa wypracować to co wypracowane było wcześniej ale czy do tego dojdzie nikt nie wie.

Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
Teraz to tylko spędzam czas z żoną i córeczką bo tak jak każdy wie ten co trenuje czy tam jeszcze coś kopie w tą piłkę i dochodzi praca do tego wiec czasu tyle dla rodzimy nie ma co by się chciało żeby był.

Jaki film jaki byś polecił na ten czas bez futbolu?
Film jaki bym polecił to oczywiście Chłopaki nie płaczą albo Poranek kojota tyle razy go oglądałem, że do tej pory jak coś się przypomni o jakieś sytuacji to jest śmiesznie (śmiech), a tak to chyba wszystkie bajki jakie moja córka ogląda to już przerobiłem wiec tez nie jest źle.

Kiedy wrócimy na boisko, jak myślisz?
Czy do tego dojdzie nikt nie wie.

 

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV