Nie jest łatwo, przerwa w tym okresie od meczów ligowych jest bardzo długa i jeszcze to wszystko się wydłużyło, tęskni się za meczami, za szatnia przede wszystkim. - powiedział Bartek Kędzierski napastnik Niw Brudzowice.

 

Podstawowe pytanie, jak zdrówko w czasie epidemii?
Zdrówko jak najbardziej w porządku, dziękuje.

Proszę o podsumowanie okresu przygotowawczego?
Okres przygotowawczy przebiegł bardzo dobrze, myślę że to co nakreślił sobie trener zostało zrealizowane, swoje wybiegaliśmy.

Tych materiałów o kadrze jeszcze nie widzieliście


Trenujecie ? Czy masz rozpisany trening indywidualny?
Nie trenujemy, chodź to nie jest wolne od treningów, każdy trenuje indywidualnie, każdy to robi dla siebie, szkoda było by stracić wszystko po tak ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym. Trener wysłał do wszystkich SMS i każdy wie co ma robić.

Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
Nie jest łatwo, przerwa w tym okresie od meczów ligowych jest bardzo długa i jeszcze to wszystko się wydłużyło, tęskni się za meczami, za szatnia przede wszystkim.

Jaki film jaki byś polecił na ten czas bez futbolu?
Po swojej pracy, spędzam czas z narzeczoną. Głównie oglądamy seriale, hmm mógłbym polecić Sposób na morderstwo, Sex education czy tez Dom z papieru ten ostatni tytuł pewnie wszystkim znany.

Czy słuszne było na szczeblu którym Pan występuje odwołanie meczów?
Myślę, że słusznie, chodź nie jest tyle kibiców co w wyższych ligach, ale ryzyko zarażenia jest duże, niestety. Mam nadzieje, ze jak najszybciej, długo czekaliśmy na pierwszy mecz.

Kiedy wrócimy na boisko, jak myślisz?
Mam nadzieje, że wszystko się wyjaśni jak najszybciej.

źródło: własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl
foto:
własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl

FutbolJuraTV