Bardzo słusznie postąpiły władze zawieszając ligę.. Nie zarabiamy tu jakiś kokosów i nie to jest najważniejsze w życiu tylko nasze rodziny...po co ich dodatkowo narażać? - powiedział pomocnik Polonii Poraj Rafał Psonka a zespół w którym występuje uplasował się na półmetku rozgrywek IV Ligi na ósmym miejscu.

 Podstawowe pytanie, jak zdrówko?
Moje zdrowie okej, ale w tej chwili dla mnie liczy się zdrowie najbliższych i też jest ok.

Proszę o podsumowanie okresu przygotowawczego?
Okres przygotowawczy był nieco szarpany. Z różnych względów niezależnych od nas samych zawodników [choć nie wszystkich..]. Nie wszystkie zaplanowane sparingi udało nam się rozegrać.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
......w łeb...Polityka ze sportem nigdy nie szła w parze?

Były piłkarz Szombierek poważnie chory!


Trenujecie ? Czy masz rozpisany trening indywidualny?
Ostatni trening w grupie mieliśmy w ubiegły piątek. Do przyszłej soboty czyli 21 marca treningi mamy indywidualne.  Myślę że każdy jest na tyle dorosły że podejdzie poważnie do tematu.

Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
Staram się jakoś zająć mojego sześcioletniego synka Patryka.

Jaki film jaki byś polecił na ten czas bez futbolu?
Ostatnio mocno zagłębiłem się w serial pt. " Dom z papieru" - polecam a z filmów obejrzałem "Into the wild" - film na faktach..daje dużo do myślenia...

Czy słuszne było na szczeblu którym Pan występuje odwołanie meczów?
Bardzo słusznie postąpiły władze zawieszając ligę.. Nie zarabiamy tu jakiś kokosów i nie to jest najważniejsze w życiu tylko nasze rodziny...po co ich dodatkowo narażać?

Kiedy wrócimy na boisko, jak myślisz?
Myślę, że jeśli w ogóle uda nam się tę rundę dokończyć to nie będzie to wcześniej jak za trzy tygodnie, ale raczej ciężko to widzę. Pozdrawiam i życzę.....ZDROWIA WSZYSTKIM.

źródło: własne
foto: KP Warta Zawiercie

FutbolJuraTV