Na tą chwilę największym problemem są choroby i drobne urazy, gdzie od jakiegoś czasu gramy sparingi w 15-16 i na każdym brakuje 5-6 chłopaków. Jeśli problemy zdrowotne będą nas omijać jestem przekonany, że osiągniemy wiosną nasze cele. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Na tą chwilę największym problemem są choroby i drobne urazy, gdzie od jakiegoś czasu gramy sparingi w 15-16 i na każdym brakuje 5-6 chłopaków. Jeśli problemy zdrowotne będą nas omijać jestem przekonany, że osiągniemy wiosną nasze cele. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Na tą chwilę największym problemem są choroby i drobne urazy, gdzie od jakiegoś czasu gramy sparingi w 15-16 i na każdym brakuje 5-6 chłopaków. Jeśli problemy zdrowotne będą nas omijać jestem przekonany, że osiągniemy wiosną nasze cele - powiedział trener Silesii Miechowie Marek Suker która po rundzie jesiennej jest trzynasta na szesnaście zespołów w Klasie Okręgowej Bytom-Zabrze.

Nasze przygotowania zaczęliśmy 14 stycznia. Trenujemy 3 razy w tygodniu plus sparing. Od tego tygodnia proporcję zmieniamy na 2 treningi + 2sparingi. Korzystamy głównie z naszego boiska ze sztuczną nawierzchnią, przez pewien czas korzystaliśmy również z hali i siłowni, lecz od połowy lutego jesteśmy już wyłącznie na boisku. Zagramy 10 sparingów. Jak do tej pory zaliczyliśmy porażki z Cyklonem i Miedarami (1-4,1-5), oraz wygrane z Orłem Nakło, oraz drużyną z Woźnik (5-2,5-1). Koncentrujemy się na pracy nad stylem gry, oraz motoryką. Jak na razie wygląda to obiecująco. Zmiany w kadrze oczywiście są, Filip Ogaza i Radek Halupczok z powodów osobistych zrezygnowali z gry w piłkę, a Damian Gołąb i Dawid Griner z powodów zdrowotnych prawdopodobnie mają ten sezon z głowy.Trzon jednak pozostał, oraz zobaczymy kilka nowych twarzy, które mam nadzieję pokażą się z dobrej strony. Na tą chwilę największym problemem są choroby i drobne urazy, gdzie od jakiegoś czasu gramy sparingi w 15-16 i na każdym brakuje 5-6 chłopaków. Jeśli problemy zdrowotne będą nas omijać jestem przekonany, że osiągniemy wiosną nasze cele - powiedział Marek Suker.

źródło: lokalnapilka.pl
foto: ruchradzionkow.com


Wybrane zawieszone rozgrywki piłkarskie:
Liga Mistrzów (bezterminowo)
Liga Europy (bezterminowo)
Premier League (zawieszona do 3 kwietnia)
La Liga / Hiszpania (zawieszona do 4 kwietnia)
Bundesliga / Niemcy (zawieszona do 2 kwietnia)
Serie A / Włochy (zawieszona do 3 kwietnia)
Ligue 1 / Francja (zawieszona bezterminowo)
Championship / Anglia (zawieszona do 3 kwietnia)
Scottish Premiership / Szkocja (zawieszona bezterminowo)
Eredivisie / Holandia (zawieszona do 3 kwietnia)
Primeira Liga / Portugalia (zawieszona bezterminowo)
Danish Superliga / Dania (zawieszona na dwa tygodnie)
Major League Soccer (zawieszona do 10 kwietnia)
Chinese Super League / Chiny (zawieszona bezterminowo)
Japan League / Japonia (zawieszona do 3 kwietnia)
PKO Ekstraklasa / Polska (zawieszona do 26 kwietnia)
EURO 2020 (przełożone na 2021)

FutbolJuraTV