Zasłużone zwycięstwo Unii. Nasza drużyna dzisiaj w tym zestawieniu personalnym i braku kilku zawodników szczególnie całej linii środkowej, nie podjęła rękawicy i stąd wynik taki, a nie inny. Boli, że większość bramek było po indywidualnych błędach chłopaków. Było też kilku zawodników testowanych, których chcieliśmy zobaczyć na tle silnej drużyny jaką jest Unia. Na pewno była to dla nas bolesna lekcja, z której wyciągniemy odpowiednie wnioski, ale wiem też, że w takim zestawieniu personalnym już nie zagramy. Odeszło od nas kilku zawodników, kilku na pewno dojdzie i jestem pewny, że do pierwszego meczu w lidze będziemy przygotowani. - powiedział po przegranym meczu z Unią Dąbrowa Górnicza trener Tęczy Błędów Mariusz Grząbą.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło&foto: LokalnaPilka.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV