Fajnie Cię znów widzieć na boisku…
Też się cieszę, że możemy się spotkać przy okazji sparingu. Na pewno duży pozytyw, że przygotowania do rundy wiosennej przebiegają bez problemu, mamy możliwość trenowania i rozgrywania sparingów. Oby ta runda wiosenna mogła się planowo rozpocząć.

Skąd wybór akurat Przemszy?
Moja obecność w Przemszy to zasługa Pani Prezes, potrafiła przekonać mnie swoim profesjonalizmem, podejściem i moją rolą w zespole. Po miesiącu przygotowań wiem, że w zespole panuje świetna atmosfera, każdy ciężko trenuje i walczy o miejsce w składzie. Do tego podejście trenera Mosny do każdego z zawodników jest profesjonalne i uczciwe. Każdy z uśmiechem ciężko trenuje.

Większość kibiców Przemszy pamięta twoje zawirowania z Nimi jako gracz Tęczy Błędów. Można stwierdzić, że kiedyś włożyłeś kij w mrowisko, a teraz do tego mrowiska wchodzisz…
Wiedziałem, że decydując się na grę w Przemszy temat tamtego spotkania na pewno pojawi się. Dla mnie tamten mecz to już historia. Tak naprawdę zachowanie i cała otoczka spowodowana była moim charakterem, który cały czas jest taki sam, czyli zostawiam maxa na boisku w zespole, w którym występuję i tak samo teraz będzie w Siewierzu. Mam nadzieję, że kibice docenią moją postawę i będą oceniać mnie przez pryzmat udanych interwencji niż przez zachowanie z tamtego spotkania.

Kilka sparingów za Wami. Czy zgrałeś się już z nowymi kolegami z linii obrony?
Od samego pobytu i pierwszego treningu złapałem świetny kontakt z całym zespołem. Na boisku podpowiadamy sobie i cały czas uczymy się siebie nawzajem i wiem, że to zaprocentuje w lidze.

Czy z Dawidem Satmbułą na bramce Przemsza popłynie w górę tabeli?
Jestem przekonany, że wiosną kibice zobaczą zupełnie inny zespół niż w rundzie jesiennej. Jestem spokojny o to że będziemy w górnej połówce tabeli. Z mojej strony życzyłbym, aby kibice wrócili szybko na stadiony, by można rozegrać całą rundę bez problemu. Chciałbym jeszcze na koniec podziękować prezesowi Ruchu Radzionków za bezproblemowe rozwiązanie kontraktu. Chciałbym, aby każdy prezes miał takie podejście do zawodników.

Dziękujemy za rozmowę i życzymy jak najwięcej czystych kont w barwach Przemszy

 
źródło: LokalnaPilka.pl & foto: facebook.com/PrzemszaSiewierz/

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV