Bardzo dobry mecz w wykonaniu drużyny. Graliśmy z niezwykle mocnym zespołem, który jest na trzecim miejscu w IV lidze i spodziewaliśmy się ciężkiego spotkania. My natomiast zagraliśmy rewelacyjnie. W I połowie nasze ataki były bardzo płynne i szybkie, a przeciwnik miał problemy by nas zatrzymać. Raz za razem stwarzaliśmy sobie sytuacje, które udało się zamieniać na bramki. Nasi zawodnicy zagrali dzisiaj bardzo dobrze i trzeba być z tego zadowolonym ponieważ graliśmy z bardzo dobrym zespołem, a sytuacji które stworzyliśmy w tym meczu było naprawdę sporo, dzięki czemu takie zwycięstwo nas uskrzydla. Mam nadzieję, że zawodnicy rozumieją, że to dopiero początek przygotowań i dużo pracy przed nami, ale optymistycznie patrzymy w przyszłość - powiedział po wygranym spotkaniu z Unią Dąbrowa Górnicza trener Zagłębia II Sosnowiec Grzegorz Bąk. 

 Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło & foto: Zaglebie.eu

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV