Treningi indywidualne rozpoczęliśmy już czwartego stycznia, a od pewnego czasu trenujemy już na pełnych obrotach. Jako pierwszego sparingpartnera wybraliśmy drużynę z niższej klasy jako, że obciążenia są dość duże i podstawowi zawodnicy zagrają po 20 - 30 minut. Celem gry będzie sprawdzenie nowych graczy oraz danie szansy zawodnikom, którzy podczas rundy jesiennej grali nieco mniej. Przetestujemy czterech nowych piłkarzy, nazwisk na razie nie zdradzamy, ale możemy powiedzieć, że jest to bramkarz, napastnik i dwóch środkowych pomocników - powiedział trener Myszkowskiego Klubu Sportowego

Po okresie sparingów ocenimy ich przydatność do drużyny. Dobrą informacją jest powrót do treningów Saby Jikii. Nasz napastnik wykonuje na razie proste formy z piłką, ale jest już z drużyną i z każdym tygodniem jego obciążenia będą wzrastały. Gotowy do gry powinien być w marcu. Co do ubytków to względem rundy jesiennej nie ma już z nami dwóch piłkarzy. Stefan Głowacki jest na etapie poszukiwania nowego klubu, a Antoni Rybaniec najprawdopodobniej trafi do Lotnika Kościelec - dodał trener Damian Nowak przed pierwszym zimowym sparingiem Olimpią Hutą Stara który zostanie rozegrany dziś o 11:00.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło & foto: MKS Myszków Facebook

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV