To była trudna runda dla nas, czego odzwierciedleniem jest miejsce w tabeli i liczba punktów. Źle rozpoczął się dla nas ten sezon – mecz z Górnikiem bez nominalnego bramkarza. Później też porażki ciągnęły się za nami. W meczach, gdy był bramkarz byliśmy blisko zdobycia punktów np. z Czarnymi porażka w ostatniej minucie. Druga część rundy już ze stałym bramkarzem była lepsza, więcej treningów w tygodniu, więcej sił, lepsza gra i każdy mecz był wyrównany. Szkoda, bo w meczach z Niwką, Tucznawą czy Skalniakiem powinniśmy zdobyć minimum sześć punktów. Przed nami cała runda rewanżowa i nie poddajemy się. Liczymy, że dołączy do nas kilku nowych zawodników i dobrze przepracujemy okres przygotowawczy. Wszystko jest jeszcze możliwe, gramy do końca o jak najwięcej punktów i zobaczymy, czy da nam to utrzymanie - powiedział Bartosz Pawłowski trener KS Preczów.

  Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: LokalnaPilka.pl foto: LokalnaPilka.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV