Na początku chciałbym podziękować działaczom, zawodnikom, a przede wszystkim byłemu grającemu trenerowi Darkowi Rakowi za miłe przyjęcie w klubie i przekazanie niezbędnych informacji o drużynie. Zespół na pewno zasługuje na miejsce w górnej części tabeli. Na to, że mamy tylko 16 pkt złożyło się wiele kwestii. Jesteśmy świadomi naszych błędów, zaległości i mankamentów. Drużyna przez okres przygotowawczy będzie w pełnej świadomości pracować nad określonymi aspektami. Najbardziej w pamięci zapadł mi pierwszy mecz z Czarnymi Sosnowiec. Potwierdziło to moje przypuszczenia, że zespól ma olbrzymi potencjał. Uważam, że ciężka i świadoma praca w zimie pozwoli udowodnić prawdziwą wartość drużyny w rundzie wiosennej. Runda jesienna jest najtrudniejsza dla beniaminka w szczególności w drugim sezonie powiedział trener Zagłębiaka Tucznawa. 

Rywale już wiedzą więcej o przeciwniku. Mogliśmy przy odrobinie szczęścia zdobyć więcej punktów jednak uważam, że z takim zaangażowaniem jakie wykazuje drużyna jesteśmy w stanie sporo namieszać wiosną. Mamy już ustalony plan przygotowań, fajnych sparingpartnerów, jestem pewien, że zespól będzie się rozwijał. Na koniec chciałbym podziękować zawodnikom przede wszystkim za frekwencje na treningach. Chłopcy są gotowi do solidnej pracy w zimę i do osiągnięcia dobrego wyniku na wiosnę, co w dalszej perspektywie umożliwi określenie realnego celu na kolejny już sezon dodał Krystian Białkowski szkoleniowiec Zagłębiaka Tucznawa.

  Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: LokalnaPilka.pl foto: LokalnaPilka.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV