Treningi rozpoczęliśmy 17 czerwca, a sezon zakończyliśmy 12 grudnia, jak na A klasę to naprawdę długi okres. Mieliśmy momenty lepsze i słabsze. W okresie przygotowawczym nie udało się zakontraktować wszystkich zawodników, których chcielibyśmy widzieć w swoich szeregach i niestety kadra pod względem liczebności była mizerna. W sezonie przyszły kontuzje, kartki, praca i apogeum miało miejsce w Porębie, gdzie pojechaliśmy w siedmioosobowym składzie. Pod względem umiejętności czysto piłkarskich AKS wyglądał dobrze,  jednak w przerwie zimowej musimy poszukać trochę świeżej krwi. Młodzi zawodnicy mają tu fajne warunki do treningów. Treningi zaczynamy 18 stycznia. Myślę, że błędy, które popełniliśmy w okresie letnim już się nie powtórzą i na wiosnę będziemy taką drużyną jak oczekują kibice - trener AKS 1917 Niwka Grzegorz Strzelec.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło & foto: Lokalnapilka.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV