Przed rozpoczęciem przygotowań do rozgrywek, czas w klubie był niełatwy – pandemia, roszady itp. W pewnym momencie stanęliśmy z Zarządem przed trudnym zadaniem, mianowicie odbudowy i przemiany zespołu. Temat był trudny, ale przy dobrej współpracy na linii trener zarząd udało się poukładać tematy kadrowe oraz organizacyjne. Przed rozpoczęciem sezonu nie wiedzieliśmy czego się spodziewać po innych zespołach, oraz jakie zapadną decyzje co do charakteru rozgrywek, mam na myśli ruchy ze strony ŚZPN. Jednak decyzją w/w wydziału nastąpił podział na dwie grupy. Runda pierwsza pokazała, że walka o miejsce 1-4 będzie walką do ostatniej kolejki rundy rewanżowej. Pierwszą rundę zaliczyłbym do udanych, dobra ilość punktów i najmniejsza ilość straconych bramek pozwalała na optymistyczne spojrzenie. Jednak runda rewanżowa zdecydowania słabsza w naszym wykonaniu, czego efektem jest pozycja, która nas wyeliminowała z grupy mistrzowskiej - powiedział trener Górnika Wojkowice.

Nie ukrywam, że nie jestem zadowolony z tego tytułu, ale czasu nie cofniemy, należy wyciągnąć wnioski przed kolejnym sezonem. Po zakończeniu rundy Prezes oraz Burmistrz podjęli decyzję i nasza współpraca będzie kontynuowana dalej, z czego jestem zadowolony, ponieważ tak jak zostało to teraz poukładane w klubie, to wielkie brawa dla Zarządu. Plan przygotowań treningowych i sparingowych został przeze mnie przygotowany i przedstawiony. Myślę, że po dokonaniu pewnych roszad w kadrze w perspektywie dalszego rozwoju, jesteśmy w stanie iść mocno do przodu. Dziękuję całemu zespołowi, Zarządowi i wszystkim naszym kibicom za ten sezon. Teraz czas na odpoczynek i po nowym roku wracamy do treningów.  Dziękuję również Rafałowi Sacha z Lokalnej Piłki za dobrą i owocną współpracę - zakończył szkoleniowiec Miłosz Miśkiewicz.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło & foto: LokalnaPilka.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV