Od początku spotkania zespół gospodarzy zorganizowany był na grę atakiem szybkim, tym bardziej, że po brutalnym faulu sędzia dał czerwoną kartkę i graliśmy w przewadze jednego zawodnika. Szybko strzelona bramka i kontrola nad meczem do końca 1 połowy. W szatni powiedzieliśmy sobie, że kluczem jest szybki odbiór piłki i odpowiedzialność za piłkę, ale niestety wychodząc z szatni zapomnieliśmy zabrać ze sobą koncentrację i straciliśmy bramkę, o której wszystko powiedzieliśmy już przed meczem jako typowej dla Znicza. Na szczęście znów w meczu zespól pokazał wielką determinację i zdobyliśmy drugą bramkę, która dała nam 3 punkty. Dziękuję zespołowi za grę i walkę do końca! Walczymy ze swoimi słabościami, za to chwała zespołowi i poszczególnym zawodnikom! (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Od początku roku w klubie zapowiadane zmiany strukturalne, które miały wpływ również na formę funkcjonowania zespołu i jego skład personalny. Kilku wartościowych zawodników, którzy byli poza naszym zasięgiem musieli odejść. Zmniejszona kadra do 18 zawodników, aby zarówno utrzymać jakość, ale również, aby budżet to wytrzymał - tak rysuje się obraz budowy zespołu na rok 2020. Założyliśmy sobie, że drużyna musi posiadać szkielet zbudowany z zawodników odpowiedniej jakości i z doświadczeniem, głodnych nadal zwycięstw, a wokół zawodnicy młodzi z otwartą głową i potencjałem oraz możliwościami na rozwój. Taka mieszanka powstała, aby walczyć w każdym meczu bez względu na okoliczności o trzy punkty - powiedział szkoleniowiec Unii.

Stąd nasze statystyki: jedenaście zwycięstw, jeden remis (tylko) i cztery porażki, oraz 38 bramek zdobytych oraz 53 żółte kartki - w większości wynikające z agresywności i stylu gry jaki zespół prezentował, czyli wysoki pressing, błyskawiczny odbiór piłki po stracie i zaangażowanie dużej ilości zawodników w akcje i ich finalizację. Jesteśmy w połowie drogi tego sezonu i nadal chcemy dawać radość i emocje swoją grą, oraz jesteśmy nadal głodni bramek i zwycięstw! W imieniu całego klubu i drużyny życzę Zdrowych, Wesołych i Odpornych Świąt dla wszystkich kibiców piłkarskich, redakcji lokalnej piłki. Do zobaczenia w lepszym miejmy nadzieję roku 2021! - zakończył Piotr Mrozek trener Unii Kosztowy.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: LokalnaPilka.pl foto: mrks.czechowice.pl

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV