W meczu z Porębą liczyłem na 3 punkty. Niestety sytuacja boiskowa bardzo nas zaskoczyła, szczególnie w pierwszej połowie. Tracimy chyba najszybszą bramkę w dziejach sosnowieckiej A Klasy, a może i wszystkich rozgrywkach. 7 sekunda spotkania i 0-1! W7 minucie karny dla gości i 0-2..., a na 2 połowę wychodzimy z wynikiem 1-3. Reakcja drużyny była jednak za późna, tracimy kolejną bramkę i zaczynamy gonić! Wynik końcowy 3-4! Dla mnie to duże rozczarowanie. Nie lubię wspominać o pracy sędziego, ale w niedzielę sędzia chyba nie miał zbyt dobrego dnia, zbyt wiele kontrowersji.... jednak finalnie nie powinniśmy stracić aż 4 bramek grając u siebie! Chciałbym pochwalić zawodnika gości, gdyż prawie w pojedynkę wygrał ten mecz! Przemsza - Kocot 3:4 - powiedział po przegranym meczu 3:4 z MKS Poręba, Kamil Batóg grający trener Przemszy Okardzionów.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: LokalnaPilka.pl