Gratuluję Zagłębiu zwycięstwa. Mecz miał dwie połowy i dwa oblicza. Pierwsza połowa bardzo dobra gra mojej drużyny, realizowanie zadań i zasłużone prowadzenie, które powinno być wyższe, bo sytuacje, które mieliśmy musimy wykorzystywać. Natomiast to, co się wydarzyło w przeciągu 10 minut w drugiej połowie jest niezrozumiałe, zachowaliśmy się jak dzieci we mgle pozwalając drużynie Zagłębia na swoją grę i to wykorzystali. Tak nie da się grać w piłkę, jak my graliśmy w 2 połowie meczu. Mecz trwa 90 minut plus, a nie tylko 45 minut. Byliśmy w tym meczu drużyną przez 45 minut i zapłaciliśmy za to wysoką karę. Na pewno wnioski z 2 połowy będą wyciągnięte, bo postawa drużyny w 2 połowie meczu jest nie do zaakceptowania. Chcieliśmy bardzo wygrać ten mecz, bo zwycięstwo raczej na pewno dawało nam awans do rundy finałowej. A tak naważyliśmy sobie piwa, które musimy teraz wypić i za wszelką cenę wygrać w sobotę z Wojkowicami. Mam nadzieję, że drużyna pokaże charakter i zmaże plamę za drugą połowę w Sosnowcu - powiedział po przegranym spotkaniu z Zagłębiem II Sosnowiec dwa do jednego trener Tęczy Błędów Mariusz Grząba.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

SOSNOWIEC                                                                                                KLASA OKRĘGOWA SOSNOWIEC

źródło: LokalnaPilka.pl
foto: 
LokalnaPilka.pl

FutbolJuraTV