Od początku spotkania zespół gospodarzy zorganizowany był na grę atakiem szybkim, tym bardziej, że po brutalnym faulu sędzia dał czerwoną kartkę i graliśmy w przewadze jednego zawodnika. Szybko strzelona bramka i kontrola nad meczem do końca 1 połowy. W szatni powiedzieliśmy sobie, że kluczem jest szybki odbiór piłki i odpowiedzialność za piłkę, ale niestety wychodząc z szatni zapomnieliśmy zabrać ze sobą koncentrację i straciliśmy bramkę, o której wszystko powiedzieliśmy już przed meczem jako typowej dla Znicza. Na szczęście znów w meczu zespól pokazał wielką determinację i zdobyliśmy drugą bramkę, która dała nam 3 punkty. Dziękuję zespołowi za grę i walkę do końca! Walczymy ze swoimi słabościami, za to chwała zespołowi i poszczególnym zawodnikom! (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Od początku spotkania zespół gospodarzy zorganizowany był na grę atakiem szybkim, tym bardziej, że po brutalnym faulu sędzia dał czerwoną kartkę i graliśmy w przewadze jednego zawodnika. Szybko strzelona bramka i kontrola nad meczem do końca pierwszej połowy. W szatni powiedzieliśmy sobie, że kluczem jest szybki odbiór piłki i odpowiedzialność za piłkę, ale niestety wychodząc z szatni zapomnieliśmy zabrać ze sobą koncentrację i straciliśmy bramkę, o której wszystko powiedzieliśmy już przed meczem jako typowej dla Znicza. Na szczęście znów w meczu zespół pokazał wielką determinację i zdobyliśmy drugą bramkę, która dała nam trzy punkty. Dziękuję zespołowi za grę i walkę do końca! Walczymy ze swoimi słabościami, za to chwała zespołowi i poszczególnym zawodnikom! - powiedział Piotr Mrozek trener Unii Kosztowy po wygranej jego zespołu dwa do jednego ze Zniczem Kłobuck w delegacji.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: LokalnaPilka.pl
foto: 
mrks.czechowice.pl

FutbolJuraTV