Jesteśmy umiarkowanie zadowoleni z miejsca, które zajęliśmy na koniec rundy jesiennej. Na wstępie trzeba zaznaczyć, że w obecnym sezonie nasza grupa jest niezwykle silna i wyrównana (póki co, poza liderującą Szczakowianką). (http://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
(https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Bardzo dobry mecz w naszym wykonaniu. Wyciągnęliśmy wnioski z pierwszej konfrontacji z Unią. Zawodnicy skutecznie realizowali założenia, które zaproponowałem na to spotkanie. Mimo tego, że byliśmy faworytem to plan był taki, aby początkowe minuty zagrać spokojnie, bez niepotrzebnego narażania się na kontry. - powiedział Mateusz Mańdok.

Później z minuty na minutę, z akcji na akcję wywierać coraz większą presję na rywala. I właśnie tak ten mecz wyglądał. Po wyrównanych 20 minutach, nastąpił permanentny atak, który zakończył się strzeleniem 6 goli. Pochwała należy się każdemu zawodnikowi, który pojawił się na boisku. W tym spotkaniu nie mieliśmy słabych punktów, a każdy z chłopaków wniósł do gry tylko pozytywy - zakończył szkoleniowiec Cyklonu Rogoźnik Mateusz Mańdok po wysokiej wygranej sześć do zera z Unią Ząbkowice.

Link reklamowy: OTWÓRZ KONTO w BETFAN z FutbolJura , WPŁAĆ I GRAJ BEZ RYZYKA! WYGRYWASZ lub kasa wraca do Ciebie! 600 złotych BEZ RYZYKA!!!

źródło: Facebook Cyklon Rgoźnik
foto: Lokalnapilka.pl

FutbolJuraTV