„Niebiescy” odnieśli kolejne zwycięstwo na boiskach III ligi. Tym razem podopieczni trenera Łukasza Berety pokonali na wyjeździe Lechię Zielona Góra 3:0! Ruch Chorzów wykazał się świetną skutecznością. Mecz był w miarę wyrównany, jednak w ostatecznym rozrachunku to Niebiescy cieszą się z wygranej! 


2 lisotpada 2019, 14:00 - Zielona Góra (Sulechowska 37)
LECHIA ZIELONA GÓRA 0:3 RUCH CHORZÓW
Mariusz Idzik 59, 61, Mateusz Winciersz 91

LECHIA: Fabisiak – Stachurski (71 Budziński), Boksiński (85 Tomaszewski), Ostrowski, Górski – Żukowski, Babij – Kobusiński, Garguła, Okińczyc (70 Małecki) – Konieczny (46 Czarnecki).

RUCH: T. Nowak – Lechowicz, Kasolik, Kulejewski, Kowalski – Sikora (59 Podgórski), Duchowski (90 Dąbrowski) – Paszek (86 Rudek), Foszmańczyk, J. Nowak (71 Winciersz) – Idzik.

Żółte kartki: Kobusiński, Żukowski – Lechowicz.
Czerwona kartka: Jakub Budziński (Lechia) za faul, 88 min.
Sędziował: Hubert Sarżyński (Lutynia).
Widzów: 525.

Jak padły bramki?
[0:1] 59' Napastnik Ruchu Chorzów Mariusz Idzik znakomicie wykorzystał podanie z prawej strony - znalazł się w odpowiednim czasie w odpowiednim miejscu i główkując pokonał Fabisiaka.
[0:2] 61' Idzik ponownie wyskakuje najwyżej w polu karnym i główką kieruje piłkę do siatki!
[0:3] 91' Podgórski zagrał do Winciersza, a ten precyzyjnym strzałem z lewej nogi skierował piłkę w samo okienko!

 foto&źródło: ruchchorzow.com.pl



SPARINGI
Niedziela, 23 lutego
15:00 Skalniak Kroczyce - Olimpia Łobzów
15:00 KS Preczów - LTS Wierbka
18:00 Źródło Kromołów - Łazowianka Łazy
Sobota, 22 lutego
09:00 Warta Zawiercie - Górnik Wojkowice
16:00 Piliczanka Pilica - Spójnia Osiek
18:00 Łazowianka Łazy - Źródło Kromołów
15:00 Sparta Szczekoiny - Jura Niegowa
18:00 Szombierki Bytom - Beskid Skoczów
18:00 Znicz Kłobuck - Agroplon Głuszyna
12:00 Ruch Radzionków - Unia Krapkowice
11:00 AKS Mikołów - Kuźnia Ustroń
16:00 Przemsza Siewierz -Podbeskidzie II Bielsko-Biała
18:00 Polonia Poraj - Omega Kleszczów
17:00 Raków II Częstochowa - Górnik Zabrze U18
19:00 Sarmacja Będzin - LKS Rajsko
11:00 Unia Dąbrowa Górnicza - Drzewiarz Jasienica
15:00 Śląsk Świętochłowice - MKS Siemianowiczanka
17:00 Gwarek Ornontowice - Odra Wodzisław Śl.
18:00 Slavia Ruda Śląska - Bronowianka Kraków
16:00 Drama Zbrosławice - ŁTS Łabędy
18:00 RKS Grodziec - Zagłębie II Sosnowiec
więcej...

FutbolJuraTV