19 września 2020, 16:00 - Kłomnice (Częstochowska 3)
GMINA KŁOMNICE 1:3 SPARTA SZCZEKOCINY
Rak 25 - Gała 18, Minor67(k), Otczyk 69

SPARTAWidawski - Walasek, Sułkiewicz, Nowak, B. Otyczk, Nowak (90' Stefański), Dziuba, Bieniek, Winiarski (40' Jastrząb), Papaj, Minor (85' Partyka).

Pierwsza bramka padła po stałym fragmencie gry z rzutu wolnego dośrodkowanie Bieńka. Nowak uderza głową bramkarz koniuszkami straca piłkę i dobija Gała w 18 minucie goście wychodzą naprowadzenie. Pieć minut później kontrowersyjny karny dla gospodarzy którego miejscowi zamieniają na gola. Pierwsza połowa wyrównana kończy się remisem jedne do jednego. Na drugą połowę Sparta wyszła lekko cofnięta. Trener Sparty Szczekociny kazał nam cofnąć się starać przerywać akcje na połowie Sparty na 25 a 30 metrze i grać z kontry.  I po jednej właśnie z takich kontr faulowany został Minor w polu karnym i sam poszkodowany wykorzystał karnego w 63 minucie.  Nie minęły dwie minuty i znów przechwyt i Bartek Otczyk odebrał piłkę stoperowi i wyszedł sam na sam minął bramkarza i ustawia wynik na 1jeden do trzech. Później Sparta miała jeszcze dwie sytuację, ale nic z tego nie wyszło gospodarze starali stwarzać sytuację, ale większość była przerywana na 20 metrze albo przez obrońców.