Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Wychowanek Warty Zawiercie 15-letni Jordan Majchrzak wiosną 2020 roku będzie występował w drużynie młodzieżowej wicemistrzów Polski Legii Warszawa. Do stolicy młody zawodnik przenosi się z Rozwoju Katowice w którym występował w Centralnej Lidze Juniorów. W 2019 roku inny wychowanek Warty Zawiercie Kacper Grzebieluch podpisał kontrakt z Cracovią gdzie występuje w Centralnej Lidze Juniorów U-18.

 15-letni Jordan Majchrzak jest synem trenera Warty Zawiercie Roberta Majchrzaka który w swojej bogatej karierze piłkarskiej wystąpił w Ekstraklasie 14 razy w sezonie 1997/1998 w barwach Rakowa Częstochowa, syn podąża śladami ojca w kierunku najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce.  Młody zawodnik swoją karierę rozpoczynał w Warty Zawiercie później występował w Akademia Futbolu Silent Dąbrowa Górnicza oraz MUKP Dąbrowa Górnicza a następnie przeniósł się do Rozwoju Katowice. Wiosną 2020 roku będzie występował w drużynie młodzieżowej wicemistrzów Polski Legii Warszawa. Do stolicy młody zawodnik przenosi się z Rozwoju Katowice w którym występował w Centralnej Lidze Juniorów. Jordan Majchrzak jest urodzony w 2004 roku w Legii Warszawa będzie jednak występował w drużynie rocznika 2003. Podczas ubiegłego weekendu zagrał już oficjalnie w dwóch sparingach:

 

8 lutego 2020, 10:00 - Warszawa (Łazienkowska 3)
AS TRENCZYN U17 0:3 LEGIA WARSZAWA U17
Fryderyk Janaszek 12, Ivan Vidošević 14, 20

LEGIA: Sebastian Krejer - Miłosz Pacek, Filip Jurczak, Jakub Rutkowski (46' Szymon Bednarz), Marcel Krajewski (46' Bartosz Dziemidowicz) - Bartosz Ślendak, Ivan Vidošević, Patryk Bek (46' Ignacy Dawid) - Jordan Majchrzak, Fryderyk Janaszek, Testowany.

9 lutego 2020, 10:00 - Warszawa (Łazienkowska 3)
FC SLOVACKO UHERSKE HRADISTE U17 2:2 LEGIA WARSZAWA U17
? 8, ? 51 - samobójczy 33, Bartosz Wicenciak 85

LEGIA: Sebastian Krejer - Miłosz Pacek, Szymon Bednarz, Jakub Rutkowski, Marcel Krajewski (46' Bartosz Dziemidowicz) - Bartosz Ślendak (46' Patryk Bek), Ignacy Dawid, Ivan Vidošević (46' Fryderyk Janaszek) - Jordan Majchrzak (46' Bartosz Wicenciak), Marcel Niesłuchowski, Testowany (46' Patryk Winiarski).

źródło: legionisci.com / własne
foto: piast-gliwice.eu  / facebook


Wybrane zawieszone rozgrywki piłkarskie:
Liga Mistrzów (bezterminowo)
Liga Europy (bezterminowo)
Premier League (zawieszona do 3 kwietnia)
La Liga / Hiszpania (zawieszona do 4 kwietnia)
Bundesliga / Niemcy (zawieszona do 2 kwietnia)
Serie A / Włochy (zawieszona do 3 kwietnia)
Ligue 1 / Francja (zawieszona bezterminowo)
Championship / Anglia (zawieszona do 3 kwietnia)
Scottish Premiership / Szkocja (zawieszona bezterminowo)
Eredivisie / Holandia (zawieszona do 3 kwietnia)
Primeira Liga / Portugalia (zawieszona bezterminowo)
Danish Superliga / Dania (zawieszona na dwa tygodnie)
Major League Soccer (zawieszona do 10 kwietnia)
Chinese Super League / Chiny (zawieszona bezterminowo)
Japan League / Japonia (zawieszona do 3 kwietnia)
PKO Ekstraklasa / Polska (zawieszona do 26 kwietnia)
EURO 2020 (przełożone na 2021)

FutbolJuraTV