Po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie kiedy każdy już był przygotowany na rozpoczęcie ligi wirus pokrzyżował plany - powiedział napastnik Sparty Szczekociny Krzysztof Minor.

#ZostańWDomu

Podstawowe pytanie, jak zdrówko w czasie epidemii?
Dziękuję ze zdrówkiem wszystko dobrze.

Proszę o podsumowanie okresu przygotowawczego?
Okres przygotowawczy u nas wypadł bardzo dobrze nawet powiedział bym że fenomenalnie każdy jest zadowolony z ciężkiej pracy która przepracowaliśmy każdy był bardzo dobrze przygotowany na ligę lecz niestety nie zależnie od nas została ona zawieszona.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
Po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie kiedy każdy już był przygotowany na rozpoczęcie ligi wirus pokrzyżował plany i myślę, że każdy zawodnik z niecierpliwością czeka aż sytuacja się uspokoi i pozwolą nam wrócić do gry.

Trenujecie ? Czy masz rozpisany trening indywidualny?
Mamy niestety przerwę w treningach lecz trener rozpisał treningi indywidualne ale każdemu brakuje treningu na murawie z całą drużyną.

Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
Wolny czas staram się spędzać bardzo aktywnie sporo jazdy na rowerze trochę zabawy z piłką na podwórku jakoś ten czas trzeba spożytkować.

Jaki film jaki byś polecił na ten czas bez futbolu?
Niewidzialny człowiek jeden z lepszych filmów jakie ostatnio oglądałem


Czy słuszne było na szczeblu którym Pan występuje odwołanie meczów?
Uważam że bardzo słuszne wiadomo każdy chce grać ale zdrowie jest ważniejsze.

Kiedy wrócimy na boisko, jak myślisz?
Miejmy nadzieję że jak najszybciej wrócimy na boisko ale patrząc na to co się dzieje to nie zapowiada się żeby to szybko nastąpiło.

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV