W moim przypadku nie przepracowałem dobrze okresu przygotowawczego bo bardzo długo sam nie wiedziałem czy bedę w ogóle grał w tej rundzie ponieważ miałem pewien cel do zrealizowania co kolidowało z meczami a jak nie mogę się poświęcić piłce na 100% to lepiej wcale - powiedział bramkarz Źródła Kromołów Sławomir Liberski.

#64DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Podstawowe pytanie, jak zdrówko w czasie epidemii?
Zdrówko dobrze nie ma co narzekać na chwilę obecną.

Co słychać w miejscu gdzie mieszkasz, jak sytuacja epidemiczna?
Sytuacja w moim miejscu zamieszkania nie wygląda źle chodź wszyscy boją się pewnie o swoje zdrowie.

Gdzie szukałeś świeżego powietrza w ostatnich tygodniach?
Świerże powietrze jest cały czas dobrze ze można wychodzić do lasu więc można tam pobiegać poćwiczyć, ale też w domu można coś porobić z ćwiczeń stacjonarnych.

Słyszałeś o teorii, że po pandemii będą dwie opcje: duży przyrost naturalny albo więcej rozwodów?
Dużo memów pojawia się w sytuacji pandemii a czy będzie więcej rozwodów czy więcej narodzin to życie pokaże statystyki nie kłamią (śmiech) a tak na poważnie miejmy nadzieję że jak najszybciej wszystko wróci do normy i będziemy mogli w pełni możliwości korzystać z życia a nie martwić się co przyniesie kolejny dzień z koronawirusem.


Od zakończenia okresu przygotowawczego już upłynęło trochę czasu gdyby dziś sezon został wznowiony to bez problemu pojawiasz się na boisku gotowy do gry, całe 90 minut dasz radę zagrać?  
Myślę że byłbym w stanie rozegrać mecz, ale na pewno nie na wysokim poziomie bo jednak bez normalnego trenowania ciężko być w dobrej dyspozycji.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
W moim przypadku nie przepracowałem dobrze okresu przygotowawczego bo bardzo długo sam nie wiedziałem czy będę w ogóle grał w tej rundzie ponieważ miałem pewien cel do zrealizowania co kolidowało z meczami a jak nie mogę się poświęcić piłce na 100% to lepiej wcale. Na szczęście cel został zrealizowany i teraz w każdej chwili gdy będzie wznowione treningi i rozgrywki mogę pracować na pełnych obrotach. Tak w swoim zakresie jak tylko to jest możliwe ćwiczę biegam i utrzymuje ciało w aktywności fizycznej.

Kto zagra w IV Lidze w sezonie 2020/2021


Z grających lig piłkarskich został Tadżykistan, Nikaragua oraz Białoruś czy zdarzy Ci się oglądać z którąś w wymienionych lig?
Nie oglądam żadnej z tych lig bo wolę obejrzeć film w tv lub coś innego porobić.


Jaki film/książkę by Pan polecił na ten czas bez futbolu?
Każdy potrzebuje innej kategorii filmu więc nie bd nikomu nic polecał każdy wie co potrzebuje na ten czas i co go za filmy zadowalają więc życzę miłych seansów.


Decyzja o zakończeniu sezonu 2019/2020 była słuszna? Kiedy w ogóle wrócimy?
Myślę że w tym sezonie i tak nie wrócilibyśmy już na boisko mamy już maj nie jesteśmy w stanie rozegrać w tak krótkim czasie tyle męczy a tym bardziej po takim czasie drużyny potrzebują czasu na ponowne przygotowanie bo w innym przypadku mogło by być wiele kontuzji bo jednak czas rozbratu z piłką już jest bardzo długi.

Gdyby sezon nie został dograny jaką opcje jego rozstrzygnie byś wybrał: a) anulowanie sezonu b) uznanie sezonu na aktualny stan, z z awansami i spadkami c) uznanie sezonu na aktualny stan tylko z awansami. I dlaczego właśnie taki wybór dokonałeś ?
Najlepsza forma dla mnie i dla mojej drużyny jest opcja z awansami i bez spadków. Ponieważ trudno żeby Szczakowianka Jaworzno męczyła się tutaj ponieważ piłkarsko jest na wyższym poziomie niż okręgówka a dla nas nie spadlibyśmy bo dogrywając sezon moglibyśmy w tych 17 meczach zdobyć tyle punktów żeby spokojnie się utrzymać a tak przy zawieszeniu rozgrywek nie mamy na to szans wiec uważam, że było by to trochę krzywdzące dla drużyn które walczą o utrzymanie po praktycznie pół tabeli ma szansę na utrzymanie i większość klubów na pewno jest za takim rozwiązaniem

Pozdrawiam wszystkich kibiców i redakcję futbol jura i do zobaczenia zielonej murawie!!!

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV