Okres przygotowawczy był to jeden z cięższych na jakich uczestniczyłem trener postarał się o dobry plan treningowy - powiedział Dawid Kantor bramkarz Piliczanki Pilica.

 

Podstawowe pytanie, jak zdrówko?
Witam serdecznie, zdrowie póki co dopisuje mam nadzieję że u wszystkich jest podobnie.

Proszę o podsumowanie okresu przygotowawczego?
Okres przygotowawczy był to jeden z cięższych na jakich uczestniczyłem trener postarał się o dobry plan treningowy myślę, że każdy kto regularnie brał udział w treningach jest dobrze przygotowany.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
Po ciężkim okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie gdy zbliżaliśmy się wielkimi krokami do derbowego pojedynku z Przemszą Klucze  Małopolski Związek zdecydował o zawieszeniu rozgrywek sądzę, że to jedyne słuszne rozwiązanie w tej nowej ciężkiej sytuacji jaka nastąpiła w końcu zdrowie zawodników, trenerów, sędziów, działaczy i kibiców jest najważniejsze.


Trenujecie ? Czy masz rozpisany trening indywidualny?
Co do treningów to zarząd wraz z trenerem podjęli decyzję o zawieszeniu treningów dlatego też trenujemy na video konferencji oraz mamy rozpisane indywidualne  jednostki musimy się odnaleźć w tej sytuacji i starać podtrzymać formę wypracowana w okresie przygotowawczym.

Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
W wolnym czasie odpalam Netflixa i oglądam seriale, filmy.

Czy słuszne było na szczeblu którym Pan występuje odwołanie meczów?
To jedyna słuszna decyzja o odwołaniu meczów mam nadzieję że uda nam się rozegrać chociaż parę spotkań po to w końcu trenujemy jednak są rzeczy ważne i ważniejsze wszystko.

Kiedy wrócimy na boisko, jak myślisz?
Zależy od rozwoju sytuacji.

źródło: własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl
foto:
własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl

FutbolJuraTV