Według mnie to jedyna słuszna decyzja w obliczu sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu. - powiedział pomocnik Skalniaka Kroczyce Dawid Mroziński.

Podstawowe pytanie, jak zdrówko?
Hej ! Dziękuje bardzo, u mnie wszystko w porządku mam nadzieje, że u Ciebie również!
Dziękuje, u mnie wszystko ze zdrowiem w porządku, oby tak dalej.


Proszę o podsumowanie okresu przygotowawczego?
Cóż w tej niecodziennej sytuacji staram się przede wszystkim zachować spokój i rozwagę, gdyż nie uważam, ze impulsywne działanie mogłoby nam pomoc, a wręcz przeciwnie.

Proszę do dokończyć zdanie, po ciężko przepracowanym okresie przygotowawczym kiedy przyszła pora na granie a wszystko......?
Co prawda każdy w drużynie był podekscytowany faktem dobrze przepracowanego okresu przygotowawczego oraz powrotu na boisko, ale jak wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze

Jak spędzasz wolny czas bez piłki? Bez piłki na żywo, piłki w tv bo wszystko odwołane?
Wolny czas spędzam w domu nadrabiając zaległości rodzinne, oczywiście w miedzy czasie znajdzie się czas na grę w Fifę czy w Football Managera. Generalnie staram się nie wychodzić z domu jeżeli nie ma takiej potrzeby, także na razie żadna aktywność fizyczna na razie wchodzi w grę .

Czy słuszne było na szczeblu którym Pan występuje odwołanie meczów?
Według mnie to jedyna słuszna decyzja w obliczu sytuacji w jakiej się znaleźliśmy, bezpieczeństwo zawsze powinno być na pierwszym miejscu.

źródło: własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl
foto:
własne / psse-zawiercie.internetdsl.pl

FutbolJuraTV