Jak wspominasz swój pobyt w Wacie Zawiercie? Co najbardziej zapadło Ci w pamięć? Który mecz wspominasz najlepiej?
Pobyt w Zawierciu według mnie uważam za udany. Poznałem tam wspaniałych ludzi z, którymi będę na pewno utrzymywał stały kontakt oraz rozwinąłem się sportowo. Pewnie wiele osób to nie zdziwi, ale mecz z Kłobuckiem gdzie wystąpiłem od 11 minuty na bramce na pewno zapadnie mi głęboko w pamięci.

Nie tak wyobrażałeś sobie koniec przygody z drużyną z Zawiercia, zwłaszcza po bardzo dobrej rundzie jesiennej?
Nikt się tego nie spodziewał, że w ten sposób się to wszystko zakończy, ale sprawy pozasportowe w tym wypadku dały górę i klub musiał się pożegnać z niektórymi zawodnikami.

Jaka przyszłość czeka Wartę Zawiercie patrząc z Twojej perspektywy jako już byłego zawodnika?
Jeśli chodzi o przyszłość to nie jestem na dany moment w stanie określić jak potoczą się losy klubu, ale mogę zapewnić, że Warta Zawiercie z tymi zawodnikami co zostali będą dalej punktować w meczach ligowych i utrzymają dobry poziom sportowy !

Cyklon Rogoźnik dlaczego akurat wybór padł na tą drużynę ?? Jaki postawiono przed zespołem cel na rundę wiosenną?
Dlaczego padło akurat na Cyklon? Jednym z aspektów to na pewno, że klub jest stabilny finansowo, po drugie   to lokalizacja klubu, a najważniejszym powodem to poziom sportowy zawodników, którzy grają w tym klubie. Najlepszym dowodem jest ostatni mecz sparingowy, gdzie z drużyną 3-ligową po dobrej grze w pierwszej połowie wygrywamy  0-1 kończąc niestety 3-1. Cel na rundę wiosenną to grać o wygraną w każdym meczu. Klub z takim zawodnikami nie powinien występować w klasie okręgowej.

Czego można życzyć Ci jaki i Twojemu nowemu zespołowi na rundę wiosenną?
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia
.

źródło & foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.