Jak zdrowie? Miał Pan do czynienia z koronawirusem? Będzie się Pan szczepił?
U mnie ze zdrowiem wszystko dobrze. Nie miałem korony. Poczekam aż inni się zaszczepią i wtedy zobaczę

Jak oceniasz rundę jesienną sezonu w wykonaniu drużyny?
Uważam że była średnia. Były wpadki jak z Gminą Psary a były też dobre mecze jak z Zewem.

Czy w drużynie są zawodnicy którzy zasługują na szczególne wyróżnienie?
Ja nie jestem zwolennikiem wyróżniania. Dla mnie liczy się cała drużyna , zarówno pierwszy skład jak i rezerwowi. Natomiast muszę powiedzieć że byli ludzie na meczach naszych i wielokrotnie komplementowali nasz styl gry oraz wyniki. Mówili że dużo lepiej to wygląda niż w poprzednich latach ale a wiem że jeszcze dużo pracy nas czeka

Czy drużynie przydałoby się pozyskanie nowych zawodników?
Oczywiście że planuje. Na wszystkie pozycje planujemy wzmocnienia . I korzystając z okazji zapraszam wszystkich chętnych na treningi od stycznia . Informacje o treningach będą pisane na FB a dla wszystkich chętnych do gry w Płomieniu zostawiam swój numer telefonu 512577629.

Jaki mecz w tej rundzie był dla drużyny najtrudniejszy? najgorszy? najlepszy?
Najgorszy mecz to Przemsza II Siewierz. Wzmocniona pięcioma zawodnikami z czwartej ligi, co kopali to wpadło. Współczułem trochę naszemu bramkarzowi bo oni bramki strzelali albo w okno albo od słupka. Mieli dzień naprawdę a jeśli chodzi o najlepszy mecz to myślę że dopiero nadejdzie (śmiech).

Jaki postawiono przed zespołem cel na ten sezon?
Budowa drużyny pod każdym względem zarówno sportowym jak i organizacyjnym a jest ciężko to zrobić kiedy w klubie nie ma pieniędzy.

Jak będą wyglądać przygotowania do rundy wiosennej?
Ze względu na mój ślub i dużo obowiązków jeszcze nie mamy nic zaplanowane, ale zaraz po nowym roku będziemy to planować . Chciałbym mieć treningi dwa razy w tygodniu. Raz w Niegowonicach na sali gimnastycznej i raz w Sosnowcu. Ze względu na to że połowa zawodników jest z Sosnowca a druga połowa to miejscowi to tak to trzeba zrobić żeby nikt nie był poszkodowanym .

Jakie widzi Pan perspektywy przed tą drużyną?
Idziemy w dobrym kierunku. Już podczas rundy pisali do mnie zawodnicy że chcą przyjść to ja teraz czekam na nich na treningu... Czas pokaże kto jest słowny (śmiech)

Jak oceni Pan warunki szkoleniowe w klubie?
Są bardzo duże braki, ale prezes zapewniał mnie po rundzie że będzie robił wszystko w kierunku polepszenia warunków na naszym obiekcie

Czego można życzyć Panu jaki i zespołowi na rundę wiosenną?
Na pewno lepszych warunków na obiekcie sportowym oraz lepszych wyników sportowych...

źródło: własne foto: Facebook

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV