Piąte zwycięstwo z rzędu w czym tkwi tajemnica sukcesu z drużyny która przegrywała wysoko zmieniliście się ktoś odprawia kolejnego rywala z kwitkiem?
W czym tkwi tajemnica sukcesu hmm... zaczęliśmy przekładać naszą pracę na treningach na mecz i to wychodzi jak widać po wynikach. Pierwsze kolejki i przegrane tak wysoko wynika tylko z naszych głupich błędów, ale teraz z każdym treningiem staramy się eliminować nasze błędy.

W meczu z Poręba daliście się zaskoczyć bramka stracona w 22 sekundzie spotkania nie spodziewaliście się tego?
Nikt się nie spodziewał że stracimy bramkę już w 22 sekundzie. Błąd naszego zawodnika, który podał do przeciwnika i wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem i niestety zrobiło się 1:0 dla Poręby.

Przy jeden do zera dla Poręby jeszcze nie do końca opanowaliście sytuację bo mogło być 2:0 gdyby nie słupek?
Chcieliśmy szybko wyrównać stan meczu ale po jednej z naszej akcji Poręba przeprowadziła kontrę i na całe szczęście piłka odbiła się od słupka. No na pewno grałoby się inaczej gdybyśmy przegrywali 2:0.

Przy stanie 1:0 faul na Kurczu w polu karnym?
Nie pamiętam tej sytuacji w polu karnym z Kyrczem, więc trudno mi oceniać cokolwiek.

Ciężko sobie wyobrazić skład bez Adriana Piżucha w jego zestawieniu? Główny konstruktor sukcesu?
Jest nas 11 na boisku + zawodnicy rezerwowi, i na zwycięstwa pracuje cały zespół a nie tylko ja. To że prawie w każdym meczu dokładam cegiełkę do wyniku, to nie tylko moja zasługa ale i całego zespołu, bo gdyby nie koledzy nie miał bym tylu bramek i asyst w sezonie.

Strzeliliście dużo bramek ale dużo też straciliście gra obronną do poprawy?
Wykorzystaliśmy nasze sytuację, ale mogliśmy o 2-3 bramki więcej strzelić. W tym meczu boisko na pewno nie pomagało i proste błędy naszego zespołu, który rywal z Poręby wykorzystał. Na pewno trzeba poprawić na treningach nasze błędy. Ale ważne żeby w każdym meczu strzelić jedna bramkę więcej o rywali i cieszyć się ze zwycięstwa.

Teraz derby że Skalniakiem łatwo nie będzie jednak marzy Wam się szóste zwycięstwo? Wykorzystacie atut własnego boiska?
Mecze derbowe rządzą się swoimi prawami. W każdym meczu walczymy o 3 punkty. Wierzę w chłopaków i jestem przekonany że jak zagramy na swoim poziomie to 3 punkty zostaną w Łazach. Zostały jeszcze 4 mecze na własnym boisku i mam nadzieję że twierdza Łaz zostanie niezdobyta w tym sezonie.

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV