W czym tkwi tajemnica sukcesu z drużyny która przegrywała wysoko zmieniliście się s drużynę która odprawia kolejnego rywala z kwitkiem?
Sukces tkwi w drużynie która w końcu pokazuje swój potencjał, jaki w niej drzemie. Nie zostajemy w szatni przed meczem jak to było z CKS-em i Łagisza. Zdajemy sobie sprawę, że jeszcze możemy grać lepiej, ale z meczu na mecz widać, że się rozkręcamy.

Z Zagłębiakiem Tucznawa pierwsza połowa bez bramek, zaczęliście strzelać w drugiej połowie po zmian przeprowadzonych w przerwie czy rozmowy trenera z zawodnikami po zmianie stron wpłynęła na zmianę wyniku?
To nie jest tak, że nie potrafimy strzelać w pierwszych połowach. Po prostu brakło trochę szczęścia, ale i przeciwnik wytrzymał pierwsza połowę z taktyka jaką narzucił im trener Krystian. Oczywiście cieszy też fakt, że kto wchodzi z ławki daje nam jakość jakiej potrzebuje drużyna. Co do rozmowy w przerwie jedynie zwróciliśmy na kilka elementów w grze przeciwnika i poszło.
 
Teraz derby powiatu zawierciańskiego z MKS Poręba który gra w kratkę raz wygrywa raz przegrywa, ale ostatnio wysoko przegrał zagracie podobną taktyka jak w ostatnim meczu?
Derby zawsze rządzą się swoimi prawami i są wyczekiwane bardziej niż mecz ligowy z inną drużyna. Na pewno wyjdziemy na mecz, żeby zdobyć trzy punkty i zbliżać się do drużyn, które są przed nami w tabeli. Taktyka na mecz będzie ale jaka?... Hmmm... Zapraszam na mecz.

Po ostatnich wynikach to Wy jesteście w roli faworyta w tym meczu czy to Was motywuje czy przysparza dodatkowej presji?
A co do faworyta to nie nastawiamy się, że to będzie prosty mecz tzw spacerek. Pamiętam mecz który graliśmy w zeszłym roku i przegraliśmy. Żeby wygrać po prostu oczekuje konsekwencji od chłopaków na boisku w tym co robimy i jestem spokojny o wynik bo ufam im i ich umiejętnością.

źródło: własne
foto: 
Lokalnapilka.pl

FutbolJuraTV