W towarzyskich derbach powiatu na obiekcie przy ulicy Zamkowej w Pilicy miejscowa Piliczanka przegrała z drużyną z najstarszej dzielnicy Zawiercia w ramach przygotowań do rundy jesiennej sezonu 2020/2021. Bramkę dla podopiecznych Bogdana Szadkowskiego zdobył Marcin Gryc w pierwszej połowie spotkania jak się później okazało było to jedyne trafienie w tym meczu.

9 lipca 2020, 18:00 - Pilica (Zamkowa 4b)
PILICZANKA PILICA 0:1 ŹRÓDŁO KROMOŁÓW
Marcin Gryc 25

PILICZANKA: Kantor - M. Węglarz, Janicki, Testowany I, Testowany II, Słowikowski, Kalamat, Jajkiewicz, Charles, Kowalczyk, Łukasz Musialski. Grali także: Głąd, Zalewski, Majewski, Testowany III, Testowany IV.

ŹRÓDŁO: Testowany - Szwaja, Mikoda, Gajewicz, Dudek, Kolanko, Gryc, Michał Kozłowski, Mateusz Sokołowski, Radosz, Janoska. Grali także: Domagała, Kuśmierski, Turlej, Surowiec, Rozlał.

W 25 minucie spotkania Sebastian Szwaja przejął futbolówkę a następnie podał do Igora Kolanko który podał na wolne pole do Bartłomieja Rozlała. Ten nie zastanawiając się wrzucił w pole karne na piąty metr a tam znajdował się Marcin Gryc który uderzając z woleja umieścił piłkę w siatce. W drugiej części meczu Marcin Gryc ostemplował słupek gospodarzy, a Sebastianowi Radoszowi prawie udało się przelobować bramkarza Piliczanki Pilica.

źródło:  własne
foto:
własne

FutbolJuraTV