Skalniak Kroczyce zremisował w trzecim letnim meczu sparingowym z piątą drużyną A Klasy Olkusz Strażakiem Przybysławice która prowadzona jest przez byłego piłkarza Warty Zawiercie i Źródła Kromołów Dawida Karpińskiego.  Trafienie dla gospodarzy zaliczył Dawid Czubala.

5 lipca 2020, 11:00 - Kroczyce (Partyzantów)
SKALNIAK KROCZYCE 1:1 STRAŻAK PRZYBYSŁAWICE
Czubala 15- ? 25

SKALNIAK: Testowany I - Mroziński, Testowany II, Testowany III, Testowany IV - Sławiec, Będkowski - Kowalski, Czubala, Kania - Testowany V. Zagrali także: Testowany VI, Cupiał, Testowany VII, Testowany VIII, Kot.

Bramkę otwierającą wynik meczu zdobył po kwadransie gry Dawid Czubala, akcja z boku boiska wrzutka w pole karne, obrońcy wybili piłkę przed pole karne najpierw jeden z zawodników Skalniaka nie trafił w piłkę ale piłka trafiła do Dawida Czubali a ten uderzył futbolówkę prawą noga po ziemi płasko i piłka wpadła do siatki. Około dziesięć minut później Strażak doprowadza do wyrównania po indywidualnej akcji zawodnik gości minął obrońców i w sytuacji sam na sam z bramkarzem pewnie uderzył przy prawym słupku trafił do bramki.

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV