Łazowianka Łazy rozegrała pierwszy letni sparing w ramach przygotowań do sezonu 2020/2021, rywalem podopiecznych Huberta Maciążka była dziewiąta siła Ligi Okręgowej Katowice-Sosnowiec Pogoń Imielin którą prowadził Radosław Orłowski. Kolejarz będzie chciał o tym meczu zapomnieć jak najszybciej, niekorzystny wynik oraz kontuzja jedynego golkipera w kadrze na ten mecz zmusiła do wejścia między słupki zawodnika z pola.

#98DniBezFutbolu_ZostańWDomu

14 czerwca 2020, 11:00 - Łazy (Wiejska 1)
ŁAZOWIANKA ŁAZY 1:6 POGOŃ IMIELIN
M. Białek - Testowany, samobójcza, Musepa, Szluzy, Matysek

ŁAZOWIANKA: Krzywdziński (Wnuk)- M. Białek, P. Białek, Stanisławek, Wilk - Płoszanski, Nowak, Chuchro, Gołda - Wnuk (H. Maciążek), Chuchro (Testowany)

POGOŃ: Dziurowicz - Pacwa, Starzyński, Stachoń, D. Cisoń - K. Cisoń, Gadaj, Pieniążek, Testowany I, Koster - Musepa. Grali także: Matysek, Swierczyński, Szluzy, Testowany II, Róg, Keler, Malina

Dwa sparingi za nami. Spotkaliśmy się z przeciwnikami z A klasy Łazowianką Łazy oraz Klubem Sportowym Gminy Psary z którym wygraliśmy sześć do zera i chcieliśmy realizować swoje zadania. Ważny jest powrót do czucia piłki i zgranie zespołu. Jest kilka nowych twarzy i sprawdzamy ich formę w tym trudnym czasie, który nie daje nam komfortu patrząc przez pryzmat startu ligi. Czas nas goni, ale jest koncepcja gry, są chętni zawodnicy (tylko dwóch odeszło) i są nowi ambitni zawodnicy i takich szukamy. Zespół musi zrozumieć, że każdy mecz jest ważny i budujemy kolektyw i to się dzieje, co daje mi duże nadzieje na nowy sezon - powiedział Radosław Orłowski trener Pogoni Imielin.

źródło: własne / pogonimielin.futbolowo.pl
foto:
własne

FutbolJuraTV