W meczu trzeciej kolejki Klasy Okręgowej Częstochowa Sparta Szczekociny przegrała na wyjeździe z Wartą Mstów. Mecz wyglądał pod dyktando Warty Mstów widać było u nich doświadczenie byłych zawodników Ekstraklasowych jak Klepczysńki czy Pluta obaj stoperzy i wprowadzali wielki spokój drużynie gospodarzy i ich chyba najlepszy zawodnik Jura środku pola,  wszystkie ataki na bramkę Sparty rozpoczynały się przez niego.

8 sierpnia 2020, 17:00 - Mstów (Sportowa 1)
WARTA MSTÓW 2:1 SPARTA SZCZEKOCINY
Jura 60(k), Niezabitowski 78 - Minor 84(k)

SPARTAWidawski - Gała (84' Piszczek), D. Nowak, Rolek (46' Stefański), K. Wrona, Winiarski, Dziuba, Papaj, Bieniek (55' B. Otczyk), Sułkiewicz (60' Partyka), Minor

Wszystkie trzy bramki wpadły w ostatnich 30 minutach spotkania pierwsze trafienie po rzucie karnym podyktowanym za faul w polu karnym. Po stałym fragmencie gry było dwa do zera, rzut różny zaadresowany wprost do Niezabitowskiego który pakuje piłkę do siatki Sparty. W końcówce spotkania faulowany w polu karnym Papaj, arbiter dyktuje karnego którego na gola zamienia Minor. Jednak tego dnia zabrakło już czasu na doprowadzenie do wyrównania Spartę Szczekociny.

X
KLASA OKRĘGOWA CZĘSTOCHOWA

źródło: własne
foto:
Sparta Szczekociny Facebook / Wojciech Samborski

FutbolJuraTV