Skorzystaj z dwóch darmowych treningów i dołącz do akademii piłkarskiej Football Academy Zawiercie. już teraz! Po okresie kilkutygodniowej izolacji w domowych warunkach, życie wokół nas wraca do normy. Wiosenna aura za oknami skłania do spędzania coraz to większej ilości czasu na świeżym powietrzu.

#77DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Dzieci ze względu na brak zajęć szkolnych mają ograniczony kontakt z rówieśnikami i zdecydowanie za mało ruchu.

W tym okresie rodzice i opiekunowie często stają na głowie, by zapewnić frajdę swoim podopiecznym. Kiedy ci już opadają z sił po wymagających zabawach, maluchy mogą biegać jeszcze godzinami, wymyślając coraz to dziwniejsze formy rozrywki. Czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji? Oczywiście! Zapisanie pociech na zajęcia sportowe sprawi, że ich energia będzie miała pozytywne ujście, a dziecko zyska nową pasję. Przy okazji rodzic odnajdzie czas na chwilę błogiego odpoczynku.

Rozwiązaniem jest zapisanie dziecka na zajęcia piłkarskie w Football Academy Zawiercie. Jesteśmy liderem na rynku szkółek piłkarskich w Polsce, a na nasze zajęcia w całym kraju uczęszcza blisko 14 000 młodych adeptów piłki nożnej. Aby nie wymuszać konieczności podjęcia błyskawicznej decyzji dajemy Ci możliwość sprawdzenia zajęć w praktyce zupełnie za darmo! Przyjdź do nas  i skorzystaj z możliwości odbycia dwóch testowych treningów. Dopiero po tym czasie podejmiecie decyzję czy chcecie z nami zostać. Biorąc jednak pod uwagę wyniki ankiety przeprowadzonej wśród rodziców dzieci uczęszczających na zajęcia w całej Polsce, jesteśmy przekonani, że poziom Waszego zadowolenia będzie równie wysoki.

Aktywność fizyczna niesie za sobą długą listę korzyści i gwarantuje zarówno fizyczny jak i umysłowy rozwój naszych dzieci. Ponadto wzmacnia odporność, uczy pracy w grupie i pomaga panować nad emocjami. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest dla Was harmonijny rozwój Waszych pociech, dlatego opierając się na wieloletnim doświadczeniu przygotowaliśmy program, który pozytywnie wpływa na kształtowanie osobowości i wychowuje poprzez sport.

UKS Football Academy Zawiercie

Michał Niedzielski

Numer telefonu 606913152

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.footballacademy.pl

 

źródło: własne
foto:
własne

FutbolJuraTV