Kolejne drużyny wróciły do treningów powiększając grono trenujących zespołów do czterech w naszym regionie. Zajęcia na swoich obiektach mieszczących się na Pułaskiego 13a wznowili Mistrzowie Ligi Okręgowej Częstochowa Miejski Klub Sportowy Myszków oraz Mistrzowie A Klasy Częstochowa Sparta Szczekociny na Orliku znajdującym się na terenie miasta.

#68DniBezFutbolu_ZostańWDomu

Mistrzowie Ligi Okręgowej Częstochowa za sezon 2019/202 Miejski Klub Sportowy Myszków w ubiegłym tygodniu wrócił do treningów (na zdjęciach) w klubie z obostrzeniami, które są nałożone przez Ministerstwo czyli w grupach 6-osobowych. W klubie z Pułaskiego mają komfort posiadania dwóch boisk, więc równocześnie będzie mogło trenować dwunastu zawodników co na pewno jest jakimś ułatwieniem. W klubie wypatrują decyzji o powrocie do treningu z całą drużyną co byłoby na pewno dużym ułatwieniem bo już trochę minęło czasu od ostatniego naszego wspólnego treningu.

Sparta Szczekociny to aktualny Mistrz Klasy A Częstochowa II również wznowił treningi, na zajęciach pojawia się średnio dwanaście osób, treningi odbywają się dwa razy w tygodniu na Orliku w Szczekocinach. Zajęcia obywają się naturalnie w grupach 6-osobowych. Również i tutaj widać, że wyczekiwane jest zielone światło które pozwoli wznowić treningi pełną drużyną po prawie dwumiesięcznej przerwie.

źródło: własne / MKS Myszków Facebook
foto: 
Natalia Pawelec - W Roli Głównej Fotografia

FutbolJuraTV