Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)
Jak co roku wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych czytelników i zarazem kibiców 4 ligi grupy I tworząc harmonogram gier sparingowych. Większość klubów rozpoczęła już zimowe przygotowania do niezwykle wymagającej rundy rewanżowej. (https://lokalnapilka1.futbolowo.pl)

Rok 2019 już dawano dobiegł końca nadszedł czas podsumowań i rozliczania zawodników z wyników jakie osiągnęli przez ostatnie 12 miesięcy, trenerów oraz działaczy za to jak przepracowali rundę wiosenną i jesienną czyli cały ubiegły rok. Dla jednych był udany, a dla drugich nie. Jednak patrząc w przyszłość już Nowy Rok a to oznacza nowe możliwości! Przedstawiamy zwycięzcę ostatniej kategorii Zawodnik Regionu 2019 roku:

Damian ADAMIECKI (WARTA ZAWIERCIE) - 23-letni wychowanek Miejskiego Klubu Sportowego Poręba występujący głownie w pomocy który do drużyny z Moniuszki przeniósł się w 2014 roku i od razu był wyróżniającą się postacią. Wiosną 2019 roku wystąpił w 17 meczach o stawkę piętnastu ligowych i dwóch Pucharu Polski, zdobył pięć bramek i wraz z drużyną sięgnął po Puchar Polski Podokręgu Sosnowiec po raz drugi w ciągu zaledwie trzech lat  Jesienią 2019 roku wystąpił we wszystkich 16 meczach o stawkę tj. piętnastu ligowych w których zagrał wszystkie go pierwszej minuty i tylko raz został zdjęty na pięć minut przed końcem spotkania w pojedynku z Szombierkami Bytom zmienił go Szymon Maszczyk. Natomiast w Pucharze Polski w którym Warta Zawiercie zagrała tylko jeden mecz i zakończyła przygodę z rozgrywkami wszedł na boisko w 56 minucie spotkania z Tęczą Błędów. Jednak wówczas drużyna grała już w osłabieniu od 38 minuty spotkania nie był już w stanie odwrócić losów spotkania. Jesienią do siatki trafiał sześc razy z czego w pamięci kibiców zapadło spotkanie wyjazdowe z Dramą Zbrosławice gdzie dwukrotnie trafił do siatki gospodarzy.

Wcześniej wygrali:
2019: Damian Adamiecki (Warta Zawiercie)
2018:
Mateusz Wawoczny (Warta Zawiercie)
2017:
Krzysztof Minor (Sparta Szczekociny)
2016: 
Michał Mąka (Warta Zawiercie)
2015: Filip Wiśniewski (BKS Stal Bielsko-Biała) / Adam Iwiński (Łazowianka Łazy)
2014: Filip Wiśniewski (BKS Stal Bielsko-Biała)
2013: Marcel Wawrzynkiewicz (Valerenga Oslo)
2012: Bogdan Szadkowski (Warta Zawiercie)
2011: Michał Sołtysik (Zieloni Żarki)
2010: Adrian Leks (Podlesianka Katowice)
2009: Bartosz Zachara (MKS Myszków)
2008: Damian Sołtysik (Raków Częstochowa)
2007: Grzegorz Jarzyński (Źródło Kromołów)
2006: Bogdan Szadkowski (Źródło Kromołów)

źródło: własne
Moto: własne

FutbolJuraTV