Amatorski klub sportowy z siedzibą w Niegowoniczkach, który powstał w 2018 roku a jego prezesem jest Mariusz Drążkiewicz. Drużynę trenowało dwóch trenerów Łukasz Szałyga i Łukasz Pluta. Zespół występował w rozgrywkach Sosnowieckiej Klasy B w których po rundzie jesiennej jest siódmy z dorobkiem trzynastu punktów czterech zwycięstw remisu oraz czterech porażek. Klub był kontynuatorem tradycji Płomienia Niegowonice który również występował na obiektach gdzie niegdyś włodarze Płomień Niegowonice chciieli opuścić szeregi B Klasy w której klub był od 2003 roku, ale nigdy się to nie udało i w 2016 roku drużyna została rozwiązana. Natomiast dwa lata później powstał LUKS Niegowoniczki któremu udało się rozegrać dwa i pół sezonu a w sumie to dwa sezony bo wiosna 2020 po po prostu się nie odbyła.

Z jak udało nam się ustalić chodzi powodem wycofania drużyny są problemy finansowe. Do tego na obecną chwilę nie można nawiązać kontaktu z Prezesem Klubu co też nie ułatwia sprawy. Drużyna rozegrała 50 % spotkań wobec tego wyniki spotkań zostaną anulowane.

 
 
źródło & foto: własne

Użytkownicy ponoszą całkowitą odpowiedzialność za wprowadzane przez siebie treści KOMENTARZY jak i szkody powstałe w wyniku ich zachowania.

FutbolJuraTV